Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Macintosh PowerBook Duo 210  (Okunma Sayısı 16717 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
brkemreoglu
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« : Mart 18, 2015, 20:12:26 ÖS »

Merhabalar; uzun zamandır sitenizi takip eden yeni üyenizim. Aslında öğrenci olmama rağmen malum ek gelir olması açısından elektronik hurdası topluyorum. Böylelikle elime zaman zaman hurdaya atmaya kıyamadığım bilgisayarlar veya kartları geliyor. Ben genellikle bilgisayar işlemcilerini birktirmekteyim ama her türlü eski elektronik devreler bilgisayarlar konsollar ilgimi çekmekte.
Çevremdeki çoğu kişi bunlarla ilgilendiğimi bildiğinden atmak yerine bana ulaştırıyorlar  işte bu MACINTOSH'da böylelikle annemin kuzeninden bana geldi. Üniversiteden mezun olucağı zaman ingiltereden almış ve bu zaman kadar sorunsuz arizasız bir şekilde gelmiş. Bilgisayarla birlikte elimde çoğu broşürü kurulum disketleri de var. Zaman zaman internette satılık ilanına ratlamış olabilirsiniz. Malum öğrencilik istemeden de olsa zaman zaman uygun bir teklif gelebilri umudu ile ilan veriyorum ama içten içe hiç satılsın istemiyorum 
İşte birkaç görsel;

modelist
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 18, 2015, 21:47:13 ÖS »

senin gibi bende işlemci koleksiyonuna sahibim ve ayrıeten ekran kartı kolleksiyonu yapıyorum cihazın çok temiz ve sağlam gözüküyor kıymet bilen birisinin eline geçmesine sevindim..hayırlı olsun arkadaşım....
brkemreoglu
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 19, 2015, 01:10:31 ÖÖ »

senin gibi bende işlemci koleksiyonuna sahibim ve ayrıeten ekran kartı kolleksiyonu yapıyorum cihazın çok temiz ve sağlam gözüküyor kıymet bilen birisinin eline geçmesine sevindim..hayırlı olsun arkadaşım....
saol güzel görüşleriniz için. benimde en büyük isteğim değerini bilicek birine gitmesi veya hiç kaybetmemek  işlemci kolleksiyonunuz görmek isterim benim içinde bir fikir olur ağırlıklı olarak p2 p3 ve p4 ler var bende onları bulmak en kolayı malum az miktardada amd var bolcada elime ekran kartı geliyor geneli bozuk ama aradığınız birşey olursa yardımcı olurum
byeni
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Mart 19, 2015, 01:29:09 ÖÖ »

Ben bu makinayı yakından tanıyorum, lokantada bana disket çekmiştik 
Hala elinde olmasına sevindim. O zamanda dediğim gibi bence satma, koleksiyonunun en nadide parçası olsun derim.
Bu arada siteye hoş geldin.
brkemreoglu
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 19, 2015, 01:37:50 ÖÖ »

Ben bu makinayı yakından tanıyorum, lokantada bana disket çekmiştik 
Hala elinde olmasına sevindim. O zamanda dediğim gibi bence satma, koleksiyonunun en nadide parçası olsun derim.
Bu arada siteye hoş geldin.
Merhaba abi hatırlıyorum o zamandan beri baya teklif aldım ama kıyamadım senin tavsiyenle takipteyim siteyi. hoşbuldum
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: