Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetBu Siteden Ürün alan Varmı
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Bu Siteden Ürün alan Varmı  (Okunma Sayısı 2549 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Aya-Fix-Center
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 06, 2015, 23:58:26 ÖS »

merhaba Arkadaşlar Elimdeki Ps2 ve Xbox kasalarının kozmetik durumu çok kötü olmasada ilerleyen zamanlar için ps2 slim ve fat kasaya aynı zamanda x box larıma kasa ararken buldum bu siteyihttp://ghostcase.com/

sitede gerekli ürünleri buldum bu siteden alışveriş yapan varmı acaba siteye mail attım türkiyeye satışları olup olmadıgı hakkında bana şu cevapla  geri dönmüşler

no, not at this time. (we DO OFFER wholesale shipping to Turkey, you would need to purchase 5+ of any style you like, it is ok to mix colors.) We would offer you wholesale pricing too.

çevirmen aracılıgı ile baktım toptan gönderebiliriz farklı renklerde olur ve toptan yeni fiyat verebiliriz demiş sanırsam  varmı bu siteden alışverişi olan yoksa ben bir mail daha atıp toptan kaç adet yolluyacaklarını ve fiyatlarını ögreneyim ya nasip bir deneyim

Amiga 500+
Sega Mega Drive 2
Nintendo Wii Mini [Softmode]
8bit Snes Klon Atari
X-Box Classic
Playstation 1 SCHP 7002
Fatih Yıldırım
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Ağustos 07, 2015, 11:37:24 ÖÖ »

Bu kasalar hakkında çok hassas oldukları, vidalarken falan dikkat edilmez ise çıt diye kırıldıklarını yazanlar var internet ortamında. Kendim kullanmadım, doğru mudur bilmiyorum. Siz de satın almadan önce araştırın isterseniz.

Aya-Fix-Center
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ağustos 07, 2015, 11:50:46 ÖÖ »

Bu kasalar hakkında çok hassas oldukları, vidalarken falan dikkat edilmez ise çıt diye kırıldıklarını yazanlar var internet ortamında. Kendim kullanmadım, doğru mudur bilmiyorum. Siz de satın almadan önce araştırın isterseniz.
teşekkür ederim verdiginiz bilgiler için bir araştırayım

Amiga 500+
Sega Mega Drive 2
Nintendo Wii Mini [Softmode]
8bit Snes Klon Atari
X-Box Classic
Playstation 1 SCHP 7002
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: