Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetSahibinden.com - acı son!!!
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Sahibinden.com - acı son!!!  (Okunma Sayısı 8136 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 01, 2015, 16:19:08 ÖS »

Okumakla adam olunmuyor insanın alnı ak yüreği temiz olduktan sonra o insandan zarar gelmez tabi şeytana uymadığı müddetçe.

joker_
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 01, 2015, 16:21:01 ÖS »

Çok geçmiş olsun. Olay 100 TL ne olacak olayı değil. İnsanın göz göre göre dolandırılması.

Abi madem o kadar bilgi edindin, ailesine telefon açıp durumu neden anlatmıyorsun?
segaa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Aralık 01, 2015, 16:23:54 ÖS »

Çok teşekkürler arkadaşlar, bu bana ders oldu . Bir daha site dışından alışveriş yapmayacağım .

Üstelik çocuk zengin çocuğu . Girne Amerikan üniversitesi elektronik mühendisliği 1. sınıf öğrencisi .

Çevrem de 100 lira için polisle savcıyla muhatap olma , başının gözünün sadakası olsun diyor , ne yapacağımı şaşırdım . Yanına kar kalsın da istemiyorum...

Başınızın gözünüzün sadakası olmasın, bugün sizi dolandırır yarın bir başkasını, bu yüzden neler yapabiliyorsanız sizde yapın.

zanpinoz
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Aralık 01, 2015, 16:59:58 ÖS »

Okulun facebook sayfası varsa oraya yazsan..
leviathank
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Aralık 02, 2015, 16:23:35 ÖS »

Hocam kargoyu kargocunun yanında mutlaka açın. Boş ya da alakasız bir şey gönderebilir. Geçmişte haber olan bir dolandırıcılık olayı var. Erkekler için XXX büyüteci diye urun satıyorlar, epey kişi alıyor ama herkese bildiğimiz büyüteç gönderiyorlar. Malum bölgeye tutunca büyütüyor hesabı😊 ürün alengirli diye kimse şikayetçi olmaya yanaşmıyor. Derken biri dava açıyor ve bu haber oluyor. Sonrasında diğer mağdurlar başvurup davaya müdahil oluyorlar.
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2015, 16:25:08 ÖS Gönderen: leviathank » Logged
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Aralık 02, 2015, 16:37:22 ÖS »

Bana yazışırken kıbrısta okuduğundan bahsetmişti , sahibinden de edirne de oturduğu yazıyordu  , neti aradım taradım instagram feysbuk filan derken okuduğu okulu , yaklaşık adresi filan bu bilgileri birleştirerek öğrendim . Ama elimde tek bir numarası var o telefon da artık kapalı maalesef ,ailesiyle ilgili bir bilgi yok .

Bunların hepsi de düzmece olabilir, çok fazla bel bağlama derim. Siteyi temel alan bir dilekçe oluştur ve IP adresleri üzerinden kimlik tespiti yapılsın. Ülkemizdeki 'olmayan' yargı sisteminde bu dava ne kadar sürede tamamlanır bilmiyorum ama psikolojin sağlamsa o şahsın yanına bırakma bu işi. Sabıka kaydı olsun dolandırıcılıktan...
zanpinoz
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Aralık 02, 2015, 16:40:43 ÖS »

Güzel haber, yinede temkinli olmakta fayda var
Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Aralık 03, 2015, 14:18:02 ÖS »

Hıyar cıkmasında paketten... Kahkaha

varol
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Aralık 05, 2015, 18:09:12 ÖS »

Küçülüp büyüme derken, gameboy moduna mı geçiyor yoksa çin malı gba klonlarından mı ratio sapıtıyor merak ettim.

Geçmiş olsun tabi bu arada.
segaa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Aralık 05, 2015, 18:09:39 ÖS »

Arkadaşlar ürün geldi , 16 lira kargo tuttu , maalesef ilandaki ürünü yollamamış . Çizik çizik berbat bir durumdaki ve sanırım arızalı ekran bir küçülüyor bir büyüyor , bir ürün yollamış yapacak bir şey yok lanet okudum ve Allaha havale ediyorum . Bu hikaye de böyle kapandı...

Geçmiş olsun, hiç yoktan iyidir dicem de 100 lira zaten kozmetik açıdan iyi olsa da yüksek bi rakamdı, forumda 30-40 liraya zor satılıyor kaç ay ilanlarda sürünüyor alan olmuyor. Neyse yine de küçük bir meblayla internet alışverişlerinde tecbrübe kazanmış oldunuz.

varol
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Aralık 05, 2015, 19:53:24 ÖS »

Bahsettiğiniz gameboy modu, gba oyununda dahi öyle yapıyorsa çok ilginç game boy oyunu ile denediyseniz omuz tuşlarında sorun vardır, muhtemelen düzelebilecek bişey.

Ar namus gameboy'u olduğu için çinden omuz tuşu ve kasa alarak kurtarmanızı öneriyorum imkan varsa
ilkerficicilar
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #26 : Aralık 05, 2015, 21:11:28 ÖS »

Adı soyadı, soyu sopu belli mi? Bari başkaları tuzağına düşmesin bunun.

http://cbm.ficicilar.name.tr/ - Commodore Hacking
Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Aralık 06, 2015, 02:21:35 ÖÖ »

Dolandırıcı kendi takıldığı ortamda ifşa olacağı için kargoya öylesine bir ürün vermiş belliki yoksa onuda yapmazdı. 100 TL için düşülen duruma bak kendi çevresinde de adamım diye geziyordur kesin.

sukru83
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Aralık 06, 2015, 14:17:25 ÖS »

Biz bu adamı diğer sitelerde de ifşa edelim o zaman. Bizden birisi donanım haber de(sanırım hepimizi oraya da üyeyiz) veya başka başka forumlarda bu konuda aynen yazılanı yazalım uyaralım insanları.

Samurai
Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Aralık 06, 2015, 22:40:48 ÖS »

Bunlar aslında hep tecrübe hepimizin başına gelebilir bundan sonra önemli olan daha dikkatli olmak araştırma yapmak satıcı hakkında bilgi almak gerekli....

Benimde başına gelmişti ama benimki biraz farklıydı uzun zaman önce sahibinden sitesinden bir Joystick almıştım 25 tl ye adam bildiğin sopa göndermişti bana keşke hıyar felan çıksaydı yine oturur yerdim sağlıklı sonucta Kahkaha Joystick tam sopa gibiydi...,
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: