Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: ArcadeVGA Kartı ve MAME  (Okunma Sayısı 12493 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mesa
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Ocak 28, 2016, 22:33:13 ÖS »

buyuk bomba beklemedeyız Kahkaha

Ps1 ps2 wii xbox 360 arcade kabin
Sensation
Üye4

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Ocak 30, 2016, 00:24:48 ÖÖ »

Hyperspin uğraştırır evet bütün dosyaları toplamasını geçtim ayar olayı adama saç baş yolduruyor neredeyse sakalları bile kestirir adama o derece...

Şaka bir yana zorluyor biraz ayar çekmek ama ayarladıktan sonra gerisi kolay ama ben full set olsun diye aldım 8TB'lık arşivi yoksa elimde MAME tam set halinde cover'lı halde vardı ama onu bile torrentten 3-4 haftada çekebildim çünkü 2 seeder sağolsun upload yapmıyordu nas cihazı olmasa elektrik faturasını düşünmek dahi istemiyorum 1 ay pc açık olacakta bi veri çekmek için tam amelelik işi açıkcası...

Video koyucam foruma merak etmeyin pc'den capture ile veya arcade makinesi üzerinden bekliyorum işte bende kargolandı gümrükte öpecekler gibi geliyor ya hadi hayırlısı zaten anlamadım bu aralar işler her konuda ters gidiyor ne kızlardan hayır var ne oyunlardan yine tek tabanca kaldım peh ulan haha Kahkaha Kahkaha Kahkaha

Sensation
Üye4

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Şubat 03, 2016, 23:09:14 ÖS »

Ve Hyperspin TR sınırı içinde gümrükten 1 TL ile geçmiş. Oh evet adamım bu sefer şans benden yana.... Kahkaha Cumartesine gelir belki olmadı Pazartesi günü.... Gelişmeleri yazıcam Steam olayına benzemez merak etmeyin video koyucam kabinden.... Kahkaha

Jester
Üye3

Pro-Gear Spec

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Şubat 03, 2016, 23:28:19 ÖS »

Heyecanla bekliyorum nasıl bir setup acaba

"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
Sensation
Üye4

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Şubat 03, 2016, 23:54:56 ÖS »

Valla bakıcam dostum güzel çıkacak diye düşünüyorum adama yapılan yorumlar olumlu yöndeydi....

Sensation
Üye4

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Şubat 05, 2016, 23:16:13 ÖS »

Bugün dışardaydım eve geldiğimde HDD'nin gelmiş olduğunu gördüm ev adresi olmasına rağmen postacı sağolsun ofise bırakmış....

İşin ilginci paket gümrükte açılmış ve içerisine başka birisine gelen kargo bilgi kağıdı konulmuş hiç tanımadığım birinin adresi var elimde hehe....

HDD 8TB bağlayacağım birazdan içi boş çıkarmış bide veya bir resim resmi açınca gecenin sıcak haberi şeklinde ortam ısınabilir.... Kahkaha

Sensation
Üye4

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Şubat 06, 2016, 01:49:14 ÖÖ »

Desktop PC'de denedim gayet sağlıklı bir şekilde çalışmakta....

Kabine bağlamadan önce kısa bir video atarım LCD'den....

Heroman
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Şubat 06, 2016, 11:51:26 ÖÖ »

Tezel çıtayı gene yuksege çıkardın merakla beklıyoruz videoyu
Sensation
Üye4

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Şubat 06, 2016, 12:42:16 ÖS »

Geceye tripod ile atarım bir derleme....

Sensation
Üye4

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Şubat 07, 2016, 00:45:15 ÖÖ »

Videoda kasmalar olabilir çünkü HDD'yi harici USB ile bağladım PC'ye external olarak... Kasan oyunlar internal olarak kasmıyordu... İyi seyirler...

Jester
Üye3

Pro-Gear Spec

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Şubat 07, 2016, 01:05:25 ÖÖ »

Hayırlı olsun, adam hakkaten uğraşmış her oyunun teması yüklü gibi görünüyor, şu oyun videolarını bulamadım bir türlü nette free, ayrı bir hava katıyorlar valla

"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
mesa
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Şubat 07, 2016, 02:36:11 ÖÖ »

super ya yavuz sen arcade bır numarasın ne ararsan var sende

mesa
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Şubat 07, 2016, 02:37:55 ÖÖ »

sistem ne senın yavuz pc ?

Sensation
Üye4

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Şubat 07, 2016, 09:37:51 ÖÖ »

Hayırlı olsun, adam hakkaten uğraşmış her oyunun teması yüklü gibi görünüyor, şu oyun videolarını bulamadım bir türlü nette free, ayrı bir hava katıyorlar valla

Valla öyle. Teşekkürler...

Çift çekirdek işlemci, 4GB ram, 660 Nvidia ekran kartı... Daha güçlü sistemde vardı ama onu ok baby'e ayırdım ama yeni pc toplamayı düşünüyorum ok baby için... Arcade adına fazla birşey yok elimde yurtdışında yaşayanlara göre devede kulak kalır....

mesa
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Şubat 07, 2016, 12:07:53 ÖS »

Valla öyle. Teşekkürler...

Çift çekirdek işlemci, 4GB ram, 660 Nvidia ekran kartı... Daha güçlü sistemde vardı ama onu ok baby'e ayırdım ama yeni pc toplamayı düşünüyorum ok baby için... Arcade adına fazla birşey yok elimde yurtdışında yaşayanlara göre devede kulak kalır....
yavuz işlemcinin  ozellıklerı nedir ıntel amd  hangı serı tam olarak ona gore ıslemcı bakcamda

Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: