Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: apple ipad 3 yardım  (Okunma Sayısı 3821 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
EMREZ
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 27, 2016, 23:35:01 ÖS »

Selam arkadaşlar, apple ipad 3 aletin icloud şifresini kırayım derken alet düşürdüm ekranı kalktı, arada bant gibi bir şey var diye aralı kalıyor kapanmıyor diye düşündüm, düzelteyim derken ön tarafı elimde kaldı, biraz nemli sanki, ekranı tutan yapışkan yarısı kasada yarısı dokunmatikte kaldı. ekranda düzgün bir çaktak kopmuş bir kablo ve şimdi görüntüsü hiç yok. alet ölmüşmüdür böyle bir değeri olur mu, ne kadar masrafı vardır, satsam ne kadar eder pilleri ve kartı sağlam duruyor. çok kötü oldu, moral 0 benim olsa ve çalışan aleti bozsam üzülmem ama emanet.
bant gibi olan kopardığım kabloymuş    lcd de hiç tepki yok. söktüm taktım, onunda flat kabloda sorun var sanırım. 

this is amiga speaking.
EMREZ
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 27, 2016, 23:38:35 ÖS »

bu arada cihazı usb den takınca buluyor ama zaten aktifvasyon adımında kalmıştı. sabaha kadar şarj olsun bakalım belki lcd ye bir şey gelir. kapama tuşu ve menü tuşu çalışıyor onu fark ettim. ama devamı yok. elma ekraana gelmiyor, sökerken lcd yi de bozdum sanırım.

this is amiga speaking.
EMREZ
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 27, 2016, 23:41:16 ÖS »

bu aletin vidası bile yok, ekranı yapıştırıcı bantla tutturmuşlar tam rezalet. nemden iyiki kendiliğinden çıkmamış. görüşlerinizi bekliyorum. böyle bir durum tabletlerde başınıza geldi mi, geiince ne yaptınız.

this is amiga speaking.
AmigaFUN
Deneyimli

MC68060 inside!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ocak 27, 2016, 23:47:50 ÖS »

Şafak'a gönderdim yaptı

Amiga1200/Apollo1260@80MHz@105MIPS/RapidRoadUSB/IndiAGAmk2cr
Amiga500+/ACA500/ACA1221ec@42Mhz/IndivisionECS
Turbo Chameleon 64 w/Docking Station
RaspberryPi Zero/1B/2B/3B
Lattepanda 4/64GB
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Ocak 27, 2016, 23:59:21 ÖS »

Kırık ekranın tamiri yapılır fazla da pahalı bir şey değil ama iCloud şifresini hatırlamıyorsanız o cihaz zatan brick sayılır. Eğer üzerindeki iOS sürümü çok eski değilse şifre olmadan yazılım yüklemenize de cihazı sıfırlamanıza da izin vermez.

EMREZ
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ocak 28, 2016, 00:44:20 ÖÖ »

yazılımı yükseltti ama aktif etmiyor. arkadaş ne şifresini ne kullanıcı adını nede gizli soruları hatırlamıyor

this is amiga speaking.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: