Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetYurtdışı alışverişi hakkında bilgi(yardım)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Yurtdışı alışverişi hakkında bilgi(yardım)  (Okunma Sayısı 2026 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 09, 2016, 21:18:29 ÖS »

Merhaba arkadaşlar yurtdışından Digi-Key Elektronics sitesinden alışveriş yapan var mı?
Eğer varsa işleyişi hakkında bilgi rica edicem ve yakın zamanda alışveriş yapacak olan varsa mümkünse benim içinde alışveriş sepetine bir kaç parça bir şeyler ekleyebilir mi?
Tabiki ücretini vericem
eins
Uzman

A.K.A. deliMawi

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 09, 2016, 21:41:19 ÖS »

Evet var. Ben sık sık siariş veriyorum. %10 %15 komisyon veririm dersen sarnikon üzerinden sipariş ver. Ben de artık öyle yapıyorum. Beklerim dersen ilk siparişime eklerim. Toplam fiyat yüksek olacağı için komisyon düşüyor. Gümrük ödenmiyor...

Doberman ♦ megaOne ♦ HDMI-64 ♦ HDMI-520 ♦ NewSchool
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 09, 2016, 22:02:29 ÖS »

Evet var. Ben sık sık siariş veriyorum. %10 %15 komisyon veririm dersen sarnikon üzerinden sipariş ver. Ben de artık öyle yapıyorum. Beklerim dersen ilk siparişime eklerim. Toplam fiyat yüksek olacağı için komisyon düşüyor. Gümrük ödenmiyor...
Tamamdır teşekkür ediyorum ilginiz için almak istediğim ürünlerin ne olduğunu en kısa zamanda size bildiricem ona göre konuşuruz
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: