Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetEl atarisi alıyorum yorum yapmak isteyen?
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: El atarisi alıyorum yorum yapmak isteyen?  (Okunma Sayısı 6409 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Cimihendriks
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #30 : Haziran 10, 2016, 16:59:37 ÖS »

İkinci El 3004 aldım biliyorsunuz, wifi ile hiç işim olmadı. Emulatör oynuyorum ağırlıkla, psp oyunu olarak gta vcs oynadım. Tek oynamadığım gta oyunuydu

Alacağın bir kaç nefes, hiç düşündün mü?
Ne kalacak senden, hiç düşündün mü?
Bir cansız vücudun, o da çürür toprak olur gider.
canorhan78
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Haziran 11, 2016, 08:54:12 ÖÖ »

KOnu bi ara farklı noktalara kaymış sanki   .
ps vita var hali hazırda ama. psp ler gayet sağlam ürünler aliexpressteki ürünlerden her anlamda sağlam olacaktır ki yedek parça sorunu olmadığı için ufak ücretlerle tuş takımı vesaire değişip uzun süreler hizmet edecek duruma getirilir. Akşam yorgun argınken uzanınca ya şöyle bir el atarim olsada eskilerden takılsam bir terapi havasında oyun oynasam diyorum . ama her seferinde tuş takımı ayarla , ekran çözünürlük ayarla, rom yolu göster vesaire yapmıyım tatlı talı takılayım istiyorum. Evde ne ararsan var konsol adına ama bu daha kolay geliyor
atariManyagi
Üye

Oyun Manyağı bir Dinozor (Yukarıdaki Resim)

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ekim 12, 2016, 16:09:03 ÖS »

PlayStation 3 veya PlayStation 4 varsa evde, ya PSP ya da PSVita derim.

Efsane Çizgi Filmlerim
Anılarım: Pokemon(Star),Temel Reis(Kanal D), Ninja Kaplumbağalar(Show TV),Tom ve Jerry(Star),Pingu(ATV),Müfettiş Gadget(CINE5),Robolabb(CINE5)
Bende Olanlar: Voltron (Aslanlı),Kirpi Sonic,Süngerbob Karepantolon,Madagaskar Penguenleri,Şirinler
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: