Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetEski windows sürümlerini indirmek çok kolay
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Eski windows sürümlerini indirmek çok kolay  (Okunma Sayısı 297 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
e-sport.net
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 15, 2019, 05:59:00 ÖÖ »

Arkadaşlar günaydın. windows 7 ve windows 10 için eski yapı versiyonlar arıyordum ve bu programı keşfettim. gerçekten işini hakkıyla yapıyor. inen kalıp dosyalarını kurmadım ama doğru dosya boyutu ile indiriyor. program direk açılıyor. korkmayın. herhangi kötü bir içerik virus barındırmıyor. sadece video reklamı çıkıyor açılışta. kapatamıyorsunuz bağış yapın diyor ama işimizi gören bir yapıya sahip bir program. kalıp dosyası inene kadar programın kendi penceresini kapatmayın yoksa indirme duruyor. program sayfası

microsoft kalıp dosyası indirme aracı
https://xxxxxxxxxxxxx/microsoft-windows-iso-download-tool-6-01/

yasaklı konu ise silinebilir ama herkesin ihtiyacı bir oluşum bu program. microsoft siteden eski yapıları siliyor bu program sayesinde hem windows 7 hemde windows 10nun eski yapılarına ulaştım.
« Son Düzenleme: Şubat 15, 2019, 08:50:15 ÖÖ Gönderen: Yönetici » Logged
Yönetici
Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 15, 2019, 09:27:11 ÖÖ »

Bu türden kontrol etmemizin çok kolay olmadığı, retro sistemlerle pek te alakalı olmayan, lisans sorunları olabilecek paylaşımları forumda yapmazsak yerinde olur. Forum üyeleri bu türden ihtiyaçlarını (eğer olursa) giderecek kişilerden oluşuyor.

teşekkürler.
e-sport.net
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 15, 2019, 19:23:58 ÖS »

Dikkate alıcağım söylediklerinizi. Kusura bakmayın.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: