Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetXbox 360, ps4 , wii bildiğiniz güzel oyunlar
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Xbox 360, ps4 , wii bildiğiniz güzel oyunlar  (Okunma Sayısı 1937 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ibo1973
Uzman

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 26, 2017, 13:10:05 ÖS »

Arkadaşlar şahsım adına vakit buldukça oyun oynamayı seven biri olarak oynıyıcak zevkli keyifili oyun bulmakta zorlanıyorum . ve malesef piyasa hep ilerle vur öldür ve tomp raider tarzı oyunlarla dolu bende bu tarzı pek sevmiyorum Bu tarz haricinde  hemen hemen güzel olan her tarzı seviyorum diyebilirim Bildiğiniz sevdiğiniz bitirdiğiniz oyunları yazarmısınız.
ATROMITOS
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ocak 26, 2017, 20:18:16 ÖS »

Maalesef devir vur kir oldur yoket devri eger en iyileri soruyorsan youtube a top ten ps4 wii yada 360 games yazarsan hepsi cikar fakat kanli mi olur kansiz mi orasi mechul

Wii de nintendo nun kendi yaptigi tum oyunlar 360 da banjo kazoie sonic transformed rayman serisi vs ps4 ise hikaye dogru durust oyunu yok piyasada.
savagery
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Ocak 27, 2017, 00:41:49 ÖÖ »

Xbox 360 oynayıp bitirdiğim " cave " oyununu dene bence. Oldukça güzel. Araştırmalı zevkli bir oyun.

Atari FALCON 030 |  ATARI 1040 STE 4MB | ATARI 800 XL + 1050 DD + My IDE II | ATARI 130 XE | C64 + Ultimate 2 | AMIGA 500 + Vampire | Amiga 600 + Furia
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: