Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetBiz de Irqhack64 kasası almak istiyoruz....
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Biz de Irqhack64 kasası almak istiyoruz....  (Okunma Sayısı 16284 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Cydonian
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Nisan 20, 2017, 09:38:31 ÖÖ »

Alüminyum kasa bayağı bir pahalıya mal oluyor, ben de 3D basılabilen plastik kasadan yanayım eğer öyle bir imkan olursa beni de plastik kasa listesine ekleyebilirsiniz.

It is difficult to say what is impossible, for the dream of yesterday is the hope of today and the reality of tomorrow.
wolfiem
Deneyimli

May the source be with you!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Nisan 20, 2017, 10:45:21 ÖÖ »

Murat Bey 200 tlya satıyor, elinde 6 adet varmış.

Sen kendisiyle görüşebildin mi Volkan hocam? Alüminyum pahalı gelenlerin 3D bastırması için tasarım dosyasını vermeyi düşünüyor mu?

Commodore & Amiga & Amstrad & Retro Macintosh Fan
k2.bbs.tr - Çok yakında!
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #32 : Nisan 20, 2017, 11:29:59 ÖÖ »

Linkteki kartuş için 3DHubs'dan PLA malzemeyle teklif aldım. İstanbul içi iki yerden 5-6€ + kargo şeklinde fiyatlar geldi bilginize.

arnavutrafet
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Nisan 20, 2017, 12:46:50 ÖS »

Kurter Hocam, site içinde ki yazışmalarda Alu kasanın özel dizayn olduğu ve başka bir materyal ile basılmaması konusunda mutabakat oluştu. Farklı bir tasarım ile hareket edelim kararı alındı. 
Cydonian
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Nisan 20, 2017, 12:49:56 ÖS »

Linkteki kartuş için 3DHubs'dan PLA malzemeyle teklif aldım. İstanbul içi iki yerden 5-6€ + kargo şeklinde fiyatlar geldi bilginize.

3Dhubs üzerinden ben de başka bir parça için teklif aldım, güzel siteymiş. En uygun teklifi veren şirket üsküdar'da imiş ve şirketin sitesi http://www.uretim3d.com
Direkt şirketi arayıp aradan 3Dhubs'ı çıkarırsak belki daha uygun bir fiyat bile verebilirler.

It is difficult to say what is impossible, for the dream of yesterday is the hope of today and the reality of tomorrow.
wolfiem
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Nisan 20, 2017, 14:10:13 ÖS »

Kurter Hocam, site içinde ki yazışmalarda Alu kasanın özel dizayn olduğu ve başka bir materyal ile basılmaması konusunda mutabakat oluştu. Farklı bir tasarım ile hareket edelim kararı alındı. 

Anladım hocam. Ben benzer bir dizayn çalıştırtıyorum şimdi. Hazır olduğunda paylaşırım.

k2.bbs.tr - Çok yakında!
ateskd
Üye
**

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #36 : Nisan 20, 2017, 14:33:37 ÖS »

Ben de isterim
arnavutrafet
Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Nisan 20, 2017, 14:51:49 ÖS »

Eline sağlık Hocam, şimdiden stil olacağına eminim. Site de bir o kadar bu kartuşa sahip arkadaş var ve gerçekten alu dizayn süperdi.
wolfiem
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Nisan 20, 2017, 17:38:25 ÖS »

Eline sağlık Hocam, şimdiden stil olacağına eminim. Site de bir o kadar bu kartuşa sahip arkadaş var ve gerçekten alu dizayn süperdi.

Tasarımcı arkadaşım çalışıyor. Güzel bir şey çıkar umarım

k2.bbs.tr - Çok yakında!
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: