Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trAmigaAmiga GenelAmiga ve C64 arşiv paylaşımı
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Amiga ve C64 arşiv paylaşımı  (Okunma Sayısı 8536 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Verminaard
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mart 12, 2020, 15:02:38 ÖS »

Bu konudaki cehaletimi mazur görmenizi umarak soruyorum:
Herhangi bir ayrım yapmadan tüm Amiga ve C64 oyunlarını indirmek için hangi dosyaları almak gerekiyor? Ya da öyle bir opsiyon mevcut mudur?
Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #16 : Mart 12, 2020, 15:18:49 ÖS »

aha da şurada paylaşmıştım

https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=15329.0

Verminaard
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Mart 12, 2020, 15:21:33 ÖS »

Link çalışmadı?
Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #18 : Mart 12, 2020, 15:22:18 ÖS »

Link çalışmadı?

Yeni üyelerin görme yetkisi olmayabilir.

Aynı arşivi şuradan da indirebilirsin

https://yadi.sk/d/EpOwroHn3RyLa3

Verminaard
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Mart 12, 2020, 15:30:56 ÖS »

Olabilir. Bu link açılıyor ama Yandex disk kurmak gerekiyormuş Çok hazzetmem kendisinden ama bir kerelik kuracağım.

Bu arada Lale Savaşçıları'nı gördüm. Umut Tarlaları'yla birlikte SiliconWorx ekibinden biriydim. Lale Savaşçıları'nın tasarım ve hikâyesine, Umut Tarlaları'nın da programlama ve grafik hariç her şeyine derinden bulaşmış biriyim İyi oldu bunları bulduğum bende yoktu çünkü. Hatta Umut Tarlaları benim o zamanki Harddiskli Amiga 1200'ümle compile edilmişti. 500'de bir sorun çıkıyordu ama şu an hatırlamıyorum. Hey gidi günler. Kutusunu tek tek elle yapıp biz paketlemiştik. Disketleri de biz tek tek çekmiştik. Yanılmıyorsam ilk etapta 500 adet yapmıştık. Vay be
Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #20 : Mart 12, 2020, 16:14:40 ÖS »

Olabilir. Bu link açılıyor ama Yandex disk kurmak gerekiyormuş Çok hazzetmem kendisinden ama bir kerelik kuracağım.

Bu arada Lale Savaşçıları'nı gördüm. Umut Tarlaları'yla birlikte SiliconWorx ekibinden biriydim. Lale Savaşçıları'nın tasarım ve hikâyesine, Umut Tarlaları'nın da programlama ve grafik hariç her şeyine derinden bulaşmış biriyim İyi oldu bunları bulduğum bende yoktu çünkü. Hatta Umut Tarlaları benim o zamanki Harddiskli Amiga 1200'ümle compile edilmişti. 500'de bir sorun çıkıyordu ama şu an hatırlamıyorum. Hey gidi günler. Kutusunu tek tek elle yapıp biz paketlemiştik. Disketleri de biz tek tek çekmiştik. Yanılmıyorsam ilk etapta 500 adet yapmıştık. Vay be

Bunu okuyanlar sizin iş yerinizi veya evinizi tapınak haline getirecekler tedbirlerinizi alın

Verminaard
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mart 12, 2020, 16:18:56 ÖS »

Bunu okuyanlar sizin iş yerinizi veya evinizi tapınak haline getirecekler tedbirlerinizi alın

Evden çalışıyorum, kolay olur işleri
Emrahceb
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mart 12, 2020, 16:22:58 ÖS »

yandex disk kurmadan da web arabirim üzerinden ulaşılabiliyor.

Lale Savaşçıları, oynadığım en eğlenceli oyunlardan biriydi zamanında ama Türkiye'de hakettiği değeri görmedi bence.
PC versiyonunu almıştım ben zamanında.
« Son Düzenleme: Mart 12, 2020, 16:25:23 ÖS Gönderen: Emrahceb » Logged
Verminaard
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mart 12, 2020, 16:24:36 ÖS »

Ulaşılıyor ama indirtmiyor:

Alıntı
The folder is too large. You can't download the entire folder through the browser.
Couldn't find the program on your computer. Please install the program, and the download will begin automatically.
Emrahceb
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mart 12, 2020, 16:29:59 ÖS »

Ulaşılıyor ama indirtmiyor:

Alıntı
The folder is too large. You can't download the entire folder through the browser.
Couldn't find the program on your computer. Please install the program, and the download will begin automatically.

Aynı hataya ben de düştüm Kaan üstad sağolsun 62 gb arşiv koymuş, standart yandex disk in kapasitesi 10 GB, o yüzden o hata. Klasörleri ayrı ayrı indirirseniz gerek kalmaz kurmanıza diye düşünüyorum.
Verminaard
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Mart 12, 2020, 16:32:23 ÖS »

İçine giremiyorsunuz işte Amiga diye tek bir klasör var ona tıklayınca bu mesaj geliyor. Bir tane numaralı olan var 17 bin disketli. Onda olabilir ama bunda olmuyor Keza Commodore 64 de öyle.
Emrahceb
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Mart 12, 2020, 16:37:12 ÖS »

İçine giremiyorsunuz işte Amiga diye tek bir klasör var ona tıklayınca bu mesaj geliyor. Bir tane numaralı olan var 17 bin disketli. Onda olabilir ama bunda olmuyor Keza Commodore 64 de öyle.

Bütün EMU klasöründe 11929 adet dosya görünüyor bende, kendi yandex diskime kopyalıyorum şu an isterseniz onun linkini paylaşayım bitince

bitti "https://yadi.sk/d/KzFcWl69HR7RLw"
Verminaard
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mart 12, 2020, 16:43:51 ÖS »

Tek tek uğraşılmaz hepsiyle. YandexDisk'i kurup sonra sileceğim
Verminaard
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Mart 12, 2020, 16:57:07 ÖS »

Yandex disk neden "No Internet Connection" der fikri olan var mı?

Tam tahmin ettiğim gibi türlü saçmalıklar çıktı. Normal portlar dururken alakasız portları kullanmaya çalışıp onları açmamı istiyor. Sildim gitti. Kısmet değilmiş demek. Zaten Rusların yaptığı işten hayır bekleyende kabahat

« Son Düzenleme: Mart 12, 2020, 17:03:26 ÖS Gönderen: Verminaard » Logged
Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #29 : Mart 12, 2020, 17:06:50 ÖS »

Yandex disk neden "No Internet Connection" der fikri olan var mı?

Tam tahmin ettiğim gibi türlü saçmalıklar çıktı. Normal portlar dururken alakasız portları kullanmaya çalışıp onları açmamı istiyor. Sildim gitti. Kısmet değilmiş demek. Zaten Rusların yaptığı işten hayır bekleyende kabahat

Arşivi google drive'a kopyaladıktan sonra haber veririm.

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: