Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriTanışma ForumuMerhaba, değerli site üyeleri!
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Merhaba, değerli site üyeleri!  (Okunma Sayısı 494 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
retroexpress
Üye

Hr zmn yşmnz dğştrck br krrl krş krşy klrsnz.

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 17, 2017, 07:49:02 ÖÖ »

Metne iyi günler ile başlamak istiyorum. İyi günler.

Bizlere daima bu platformu daha iyiye getirileceğinin izlenimini ve güvenini veren yöneticilere yaptığı fedakârlıklardan dolayı şahsım adına teşekkür ederim. Aslında sadece bir şeyler satın almak için buradaydım ama hem bir şeyler satabilmek için hem de forumlara katılıp yabancılık hissi vermemek amacıyla bu tanışma forumuna katılıyorum.

İsmim Hüseyin. İstanbul'dayım. Bu platform ile tanışmam 2012'ydi, çocukluğumda seslerine hayran olduğum oyunları oynatan Commodore Amiga 500+'nın hasreti beni bu site ile tanıştırdı. O zamanlar üye olmak, gönderileri okumak, alışveriş yapmak gibi bir fikrim yoktu ta ki bu sene sosyal medya hizmeti veren bir site üzerinden bir arkadaşın beni bu platforma sürüklemesine kadar. Uzun bir aradan sonra, Ocak 2017 tarihinde o arkadaşın tavsiyesi üzerine siteyi geziyorum ve aynı zamanda site üyeleriyle site dışı birkaç alışveriş de yapıyorum e artık üye olalım dedim ve bir kullanıcı ismi arayışına girdim en sonunda retroexpress ismini kullanayım dedim. Üyelik isteği ardından yaklaşık 1,5 hafta sonra artık ben de bu platforma üyeliği kazandım.

Ben dürüst, anlayışlı, sevgili, ilgili, adaletli, iyici, faydacı, hoşgörülü, titiz, çevreci birisiyim ve bundan dolayı insan ilişkilerimde fayda, sevgi, dürüstlük ve fedakârlık ön plandadır. Bu arada kullanıcı ismimden anlaşılacağı üzere retro ürünlere, geçmişte çeşitli nedenler ile kavuşamadığım ama günümüz teknolojisi ile sosyalleşmenin çığır açtığı bir zamanda vermiş olduğu nimetleri değerlendirerek kolay ulaşılabilirlik ile sıkı bir şekilde bağlıyımdır. Retro video oyunları hayatımın ayrılmaz büyük bir parçası haline gelmiştir. Atari 2600, NES, SNES, Sega Genesis, Commodore Amiga, N64, Dreamcast, PS1, PS2, Wii ön planda olmak üzere çeşitli ev video oyunları konsollarına ilgiliyim. Öyle görkemli, gösterişli, şaşaalı bir koleksiyona sahip değilim ama oynamak istediğim oyunları, bana göre az da olsa, bazıları aşırı pahalı da olsa bir köşeye dizmekten hoşlanıyorum. Commodore koleksiyonum neredeyse hiç yok ama zamanla koleksiyonumu bu sitenin saygıdeğer hizmetleriyle arttırıp genişletmeyi düşünüyorum. Commodore koleksiyonundan hazır bahsetmişken sosyal medya hizmeti veren bir sitede gördüğüm bir videoda hakettiği değeri görmeyen, bir türlü kavuşamadığım türden kutulu harika cihazları o halde gördüğümde içimin cız ettiğini belirtmek isterim. Bu platformda, bir türlü kavuşamadığım türden kutulu harika cihazlara sahip olup cihazlara öyle davranan yoktur umarım. Ben koleksiyonuma giren her yeni elemana yeterince iyi davranırım. Elimi kaliteli katı sabunla sabunlayıp kurulamadan koleksiyonuma asla dokunmam. Ben çekinmeden, tereddüt etmeden riske girer; onurum, şerefim ve haysiyetim yerine parasal zarar görmeyi yeğlerim. Benim açacağım satış ilanları ve satış sonrası geri dönüşler her zaman iyiniyetli ve her iki tarafın yararına, dürüstçe ve ahlaki olacaktır. Kendimi herkese açık şekilde yeterince anlattığımı düşünüyorum.

Saygı ve sevgilerimle. 
« Son Düzenleme: Mayıs 17, 2017, 08:22:31 ÖÖ Gönderen: retroexpress » Logged
integer
Üye2

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 17, 2017, 07:55:40 ÖÖ »

hoşgeldiniz.
cdemir
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 17, 2017, 08:03:41 ÖÖ »

Merhabalar. Hoşgeldiniz

onursapci
Üye4

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 17, 2017, 08:52:52 ÖÖ »

Merhabalar

C64 ve A500
yinemibamya
Üye3

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 17, 2017, 09:32:45 ÖÖ »

Alıntı sahibi: retroexpress
...
Ben dürüst, anlayışlı, sevgili, ilgili, adaletli, iyici, faydacı, hoşgörülü, titiz, çevreci birisiyim ve bundan dolayı insan ilişkilerimde fayda, sevgi, dürüstlük ve fedakârlık ön plandadır. Bu arada kullanıcı ismimden anlaşılacağı üzere retro ürünlere, geçmişte çeşitli nedenler ile kavuşamadığım ama günümüz teknolojisi ile sosyalleşmenin çığır açtığı bir zamanda vermiş olduğu nimetleri değerlendirerek kolay ulaşılabilirlik ile sıkı bir şekilde bağlıyımdır.
...
Ben koleksiyonuma giren her yeni elemana yeterince iyi davranırım. Elimi kaliteli katı sabunla sabunlayıp kurulamadan koleksiyonuma asla dokunmam. Ben çekinmeden, tereddüt etmeden riske girer; onurum, şerefim ve haysiyetim yerine parasal zarar görmeyi yeğlerim. Benim açacağım satış ilanları ve satış sonrası geri dönüşler her zaman iyiniyetli ve her iki tarafın yararına, dürüstçe ve ahlaki olacaktır. Kendimi herkese açık şekilde yeterince anlattığımı düşünüyorum.
...

Yeterince açık anlatmışsın dostum Hoşgeldin.

Koleksiyonum: https://www.instagram.com/retronautics/
İlgi Alanım: MS-DOS PC, C64, Amiga 500/600/1200

Alınıklarım: https://goo.gl/UoWo8n
Satılıklarım: https://goo.gl/kDMfMp

Ankara
AmigaEsref
Üye4

love is better than

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #5 : Mayıs 17, 2017, 10:08:02 ÖÖ »

merhaba hoşgeldiniz sevgiyle

AMIGA 500 | GOTEK | 2.5 MB RAM | 1.3 ROM
AMIGA 1200 | 8GB HDD  | 3.1 ROM
Gokhan Ozkan
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 17, 2017, 11:04:40 ÖÖ »

Bu güzel dost ortama hoş geldin.
ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Mayıs 17, 2017, 11:23:06 ÖÖ »

Hoş gelmişsin, Hüseyin. Umarım sevdiğin cihazlara kavuşursun.

Ayak Takımı Organizasyon Ekibi
www.ayaktakimi.org
izmirmaster
Üye4

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #8 : Mayıs 17, 2017, 18:48:52 ÖS »

hüseyin hocam hoş geldin

malik
Üye3

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mayıs 18, 2017, 08:07:41 ÖÖ »

Hoşgeldin hüseyin.