Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeAmiga HDMI Scandoubler (HDMI-520) (Ön Sipariş)
Sayfa: 1 ... 47 48 [49]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Amiga HDMI Scandoubler (HDMI-520) (Ön Sipariş)  (Okunma Sayısı 58533 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AmigaEsref
Üye4

love is better than

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #720 : Eylül 12, 2018, 19:39:25 ÖS »

Bu arada sekizini geçti benden ses çıkmadı Nedeni Ufaklığı anaokuluna yazdırdık. Çalışıyoruz dedik özele yazdıralım. dedik Yazdırdık Ama ben hiç kitap parası, kırtasiye gideri elbise vs hesaba katmamıştım Kahkaha Bizim liste ufaklığın Kırtasiye için verilen listenin yarısı kadar olsada bu ay belimi burktu toparlar toparlamaz parçaları Özgür abinin işaretlediği listeden alıp Bülent abiye göndereceğim. Sevgiler.

Hangi okul ? Pm yaz , bizimkisi 2 ye geçti belki okuma kitapları vs. gönderirim sana .

İnce düşüncen için çok teşekkür ederim. Bursa Uludağ Koleji Anaokulu. Kitap listesini eşimden alıp pm atarım.
« Son Düzenleme: Eylül 12, 2018, 19:41:09 ÖS Gönderen: AmigaEsref » Logged

AMIGA 500 | GOTEK | 2.5 MB RAM | 1.3 ROM
AMIGA 1200 | 8GB HDD  | 3.1 ROM | 8 MB RAM
COMMODORE 64 | IRQHack64
Oğuzhan
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #721 : Eylül 12, 2018, 21:29:36 ÖS »

Önemli olan boyu değil işleviymiş Nejat. 2,5mm'nin lafı mı olur.

7.5 ile 10 arası için doğru diyosun, 1 sıkıntılı ama 

Muhabbete bak yahu, Oğuzhan, ibeser bu sizin eseriniz  Kahkaha

Ps: yazarken de dikkat ettik ama...

Ben bunu kaçırmışım yahu Ne ara dahil olmuşuz biz konuya Neler oluyor
Humphrey
Üye3

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #722 : Eylül 12, 2018, 23:46:01 ÖS »

Önemli olan boyu değil işleviymiş Nejat. 2,5mm'nin lafı mı olur.

7.5 ile 10 arası için doğru diyosun, 1 sıkıntılı ama 

Muhabbete bak yahu, Oğuzhan, ibeser bu sizin eseriniz  Kahkaha

Ps: yazarken de dikkat ettik ama...

Ben bunu kaçırmışım yahu Ne ara dahil olmuşuz biz konuya Neler oluyor

Akşam uyurken rüyanda HDMI Scandoubler gördünmü ? gördün.

hah işte ordan bir bağlantı kur. rüyanda işler karıştırmışsın   
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #723 : Eylül 13, 2018, 00:57:09 ÖÖ »

Bunun haricinde, gerek yakın çevremden gelen istekler, gerek yurt dışından tanıdığım bazı arkadaşların baskıları sonucu muhtemelen retro adına yaptığım bazı projeleri ticari olarak satma yönünde girişimlerim olacak. Tabi bu şartlar altında kendim elde dizebilmem mümkün değil, doğru da değil. Bu sebeple parçaların ithalatı, dizgisi, testleri, olması gerektiği gibi firmalara outsource edilecek. Bu durumda minimum adetler, vergiler, firmalara ödenecek hizmet bedelleri, yurt dışına satış için gerekli yasal düzenlemeler vb konularında hazırlık ve sermaye planlaması yapılması gerekiyor. Bunlar da çok kısa vadede sonuçlanacak işler değil.

Bunlar çok güzel haberler. Profesyonel imalatın hem kalite, hem devamlılık anlamında artısı olacaktır. Sana da ufak da olsa bir katkısı olursa ne güzel. Kim bilir belki de bu sayede yerli bir Jens Schönfeld'imiz olur.

Sayfa: 1 ... 47 48 [49]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: