Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeAmiga HDMI Scandoubler (HDMI-520) (Ön Sipariş)
Sayfa: 1 ... 50 51 [52]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Amiga HDMI Scandoubler (HDMI-520) (Ön Sipariş)  (Okunma Sayısı 71500 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AmigaEsref
Uzman

love is better than

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #765 : Kasım 26, 2018, 11:00:41 ÖÖ »

Delimawi de bu işe giriştiğine pişmandır muhtemelen. Amatör ruhla girişilen böyle güzel bir projede onlarca cihazın montajı, test edilmesi, kargolanması vb büyük efor gerektiriyor. Aslında bir etkinlik şeklinde bir araya gelinip parçalar, montaj vb imece usulü halledilse güzel olacak.
En mantıklısı bu gibi abi. Uygun olunursa bu proje için toplanıp imece üsülü hallolabilir. Şu makerhane yaktı bizi ortak bir makerhane açsak ya arkadaşlar olmaz mı:)

AMIGA 500 | GOTEK | 2.5 MB RAM | 1.3 ROM
AMIGA 1200 | 8GB HDD  | 3.1 ROM | 8 MB RAM
COMMODORE 64 | IRQHack64
ibo1973
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #766 : Kasım 26, 2018, 11:35:40 ÖÖ »

yani arkadaşlar yazmıyım diyorum ama maksat muhabbet olsun herkezi bu yazdıklarımdan tenzih ederim.

ancak insanlar birbirlerini terbiye kuralları içerisinde kırmadan sövmeden eleştirebilmelidir keza yerinde ve adabına uygun yapılan eleştiri eleştirilen insana zarar vermez bence tam aksine bir açığını görüp düzeltmesini sağlar.

Gelelim konumuza her nekadar eleştirdiğime pişman olduysamda ( keza forumca  pek eleştirilmeye açık değiliz gibi geldi bana ama olmamız lazım küfür etmiyorum hakaret etmiyorum sövmüyorum ) yazdıklarımdan dolayı kimseyi incitmek niyetiyle yazmadım incittiysemde özür dilerim incinen kimse varsa öyle biri.

şimdi bence delimavide eleştirilebilir eleştirmemiz lazım hatalı gördüğümüz yerlerini sen mükemmelsin diyerek delimaviye yağcılık yapmaktan öteye geçemeyiz faydamızda olmaz diye düşünüyorum bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum ?.

Benide eleştirin varsa hatamı söyleyin ama terbiye kuralları içinde incitmeden sövmeden.

neyse çok uzatmıyım  bu konuyuda daha fazla kirletmiyelim.
« Son Düzenleme: Kasım 26, 2018, 11:37:25 ÖÖ Gönderen: ibo1973 » Logged

Eşim ve yengemin videolarını çektiği benimde teknik konularda destek olduğum youtube yemek kanalımız
http://www.youtube.com/misgibiyemektarifleri
emarti
Uzman

Only Amiga Makes It Possible █

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #767 : Kasım 26, 2018, 13:01:54 ÖS »

yani arkadaşlar yazmıyım diyorum ama maksat muhabbet olsun herkezi bu yazdıklarımdan tenzih ederim.

ancak insanlar birbirlerini terbiye kuralları içerisinde kırmadan sövmeden eleştirebilmelidir keza yerinde ve adabına uygun yapılan eleştiri eleştirilen insana zarar vermez bence tam aksine bir açığını görüp düzeltmesini sağlar.

Gelelim konumuza her nekadar eleştirdiğime pişman olduysamda ( keza forumca  pek eleştirilmeye açık değiliz gibi geldi bana ama olmamız lazım küfür etmiyorum hakaret etmiyorum sövmüyorum ) yazdıklarımdan dolayı kimseyi incitmek niyetiyle yazmadım incittiysemde özür dilerim incinen kimse varsa öyle biri.

şimdi bence delimavide eleştirilebilir eleştirmemiz lazım hatalı gördüğümüz yerlerini sen mükemmelsin diyerek delimaviye yağcılık yapmaktan öteye geçemeyiz faydamızda olmaz diye düşünüyorum bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum ?.

Benide eleştirin varsa hatamı söyleyin ama terbiye kuralları içinde incitmeden sövmeden.

neyse çok uzatmıyım  bu konuyuda daha fazla kirletmiyelim.

@ibo1973 abi forumda kimsenin bu haklı şu haksız diye mahkeme kurup yargıç kesilmeye hakkı olamaz, arada çıkıyor elbet, okuyor henüz birşey yazmıyorlar. Senin şu anki durumuna kaç kez düşürüldüğümü hatırlıyorum. Cevap verdikçe iyice haksız duruma düşüyorsun. En güzeli boşver gitsin kafanı fazla meşgul etme. Herkes kendine göre haklıdır. Önemli olan burada seni rahatsız etmiş bir durumu kendince ifade etmiş olmandır. Delimawinin anlayışı ile uyuşmamış olabilirsin ve bunu dile getirdin olarak görüyorum seni.

https://github.com/emartisoft My GitHUB Repositories | http://csdb.dk/scener/?id=26786 My CSDB Releases
My Retro Computers Atari 600XL | 800XL | 1040STFM, C64C, C64G, A500, A600x2 (Furia, standart), A1200x2 (Microbotic, standart)
LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #768 : Kasım 26, 2018, 14:36:09 ÖS »

Bir adım sonra Forum nedir? sorgulamaya başlayacağız... Hata yapana hata yaptın demeyelim mi ? Herkes kendine bir başlık açsın orada yazsın, diğer üyelerle etkileşmesin isterseniz Kahkaha Bir kişi, iki kişi belki birine sataşır. Ona bile izin vermeyiz forumda... Diğer forumlar ya da diğer siteler hakkında eleştiriye de izin vermez, üye olmadıkları için, cevap veremeyecek olanlara dahi sataşmayı hoş görmeyiz... Ama eğer çoğunluk karşınızda, yaptığınız iş yanlış diyorsa, temel misali, herkes ters yönde gidiyor tutumunun da bir faydası olmaz. Burası forum. Kurallar içerisinde kalındığı, hakaret vs. edilmediği sürece herkes eleştirisini getirebilir. Bu eleştiriler de eleştirilebilir. Herkesin ters yönde gittiğini iddia etmek, Temel fıkralarında kalsın...

"Temel otoyolda ters yöne girer.. Bunu gören trafik polisi, sürücüleri uyarmak için radyodan anons yaptırır. Bu arada ters yolda ilerleyen Temel de radyo dinlemektedir..

Polis radyodan:

Lütfen dikkat, ters yönde ilerleyen bir araç var!
Temel bağırır, ne bir tanesi hepsi hepsi.. "

Alpyre
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #769 : Kasım 27, 2018, 08:09:03 ÖÖ »

"Temel otoyolda ters yöne girer.. Bunu gören trafik polisi, sürücüleri uyarmak için radyodan anons yaptırır.

Fıkralarda anons yapıyor trafik polisi. Gerçek hayatta polis ters yöne gideni durdurur, ceza yazar, mükerrer ise aracını bağlar.

Alper
emarti
Uzman

Only Amiga Makes It Possible █

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #770 : Kasım 27, 2018, 11:57:18 ÖÖ »

"Temel otoyolda ters yöne girer.. Bunu gören trafik polisi, sürücüleri uyarmak için radyodan anons yaptırır.

Fıkralarda anons yapıyor trafik polisi. Gerçek hayatta polis ters yöne gideni durdurur, ceza yazar, mükerrer ise aracını bağlar.

Temel değil ama Ahmet varmış https://www.youtube.com/watch?v=WwolpZKyqQw

https://github.com/emartisoft My GitHUB Repositories | http://csdb.dk/scener/?id=26786 My CSDB Releases
My Retro Computers Atari 600XL | 800XL | 1040STFM, C64C, C64G, A500, A600x2 (Furia, standart), A1200x2 (Microbotic, standart)
blackturk
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #771 : Kasım 29, 2018, 17:11:45 ÖS »

6 Ay sonra görüşmek üzere , Herkese iyi dinlenmeler.Bazen Canınız  sıkıldığında burayı açıp okuyun.  

A1200 | APOLLO 1240 32 MB | CNET PCMCIA | SYSINFO SPEED TEST 30 MIPS
SM1,SEGA MEGA CD,SM2,SMS II,Sega Saturn Mod ve AR 4MB,PSX Mod ve Mpeg ,PSX2 ,SNES ,ATARI 800XL,SPECTRUM 128K +2,YAMAHA CX5M MSX,ATARI 520 STFM,1040 STF,C64,C128,1541 II,1571,RAM 1764 ,A500,A500+,A600,A590,IDE68k,2X1084S,1084P
Sayfa: 1 ... 50 51 [52]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: