Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriHaber ve DuyurularSahibinden.com'a Anlaşmalı Kargo Kampanyası Geldi (Nihayet!)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Sahibinden.com'a Anlaşmalı Kargo Kampanyası Geldi (Nihayet!)  (Okunma Sayısı 331 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
knighTeen87
Üye3

SNK ve Dragon Quest Hastası

Üyelik Bilgileri WWW
« : Ağustos 10, 2017, 17:58:02 ÖS »

Geçenlerde sahibinden üzerinden birşey satarken fark ettim, sahibinden de nihayet bir kargo firması ile anlaşmış GET'li satışlar için. GET'li satış yaptıktan sonra Yurtiçi Kargo'ya gidip sahibinden.com satışı yaptığınızı söylüyor ve satış numarasını iletiyorsunuz, bayağı ciddi bir indirim uyguluyorlar. Benim İstanbul ve Ankara'ya yolladığım küçük paketler 5,44 tl'ye gitti mesela ki bu kampanya kodu olmasa en az 18 lira isterlerdi adım gibi eminim.

Sahibinden'in en büyük eksikliğiydi bana göre anlaşmalı kargo şirketleri olmayışı, uzun yıllar ardından nihayet çözmeleri sevindirici, umarım başka kargo firmalarıyla da anlaşırlar. Haberiniz yoksa size de haber vereyim dedim. 

Bu arada benim birilerinden ürün alırken bazen GET'li ilan istememin en büyük sebebi bu kargo kampanyaları. Abartısız 7-8 lira aralarında fark oluyor çünkü. Ama "site komisyonunu da üzerine ekle tabi" dememe rağmen genelde ters tepki alıyorum. Herneyse, sırf kargo firmalarını zengin etmemek adına bile GET kullanın derim

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: