Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeAmiga Laser Mouse Conversion Kit
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 7   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Amiga Laser Mouse Conversion Kit  (Okunma Sayısı 48357 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #15 : Eylül 08, 2017, 12:40:22 ÖS »

Evet bunu icinde parcaları alalım.Bence CGTR de bu konuyu konuşalım. montaj işini ben hevesliyim ama elimin iyi lehim tutar hale gelmesi lazım. Freelace calışmaya geçersem boş vakitlerimde kendimi geliştirip bu tür projelerde yardımcı olabilirim. olmadı bir dahakine misal ben aldiklarimi.montajlar tecrube edinirim CGTR de monatajlarım gibi

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
Agony
Uzman

Amiga gibi yar, Commodore gibi de yadigar olmaz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Eylül 08, 2017, 12:46:22 ÖS »

Abi teknik bilgi görünce, gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi bakan ben ve benim gibiler için kısa bir sorum var

Tahmin edebiliyorum. Gönül isterdi ki komple dizip hazır ürün olarak satayım. Ama malesef projeler bittikten sonra üretim süreçleri için vakit ayıramıyorum. Ben sadece hazır PCB varken, aynı projeden yapmak isteyen ilgili meraklı kişilere olanak sunmaya çalışıyorum.

Eğer forumdan birileri çıkıp da ben üretim süreçlerini üstlenirim derse, kar marjını da üzerine ekleyerek üretip kit halinde satmasını ben tercih ederim. Gerekli done ve parçaları da kendisine temin edebilirim.

35tl verip tüm sete sahip olabiliyor muyuz şimdi? Yani ver parayı al tak fareye devam et oluyor mu? Kafam karıştı. Kahkaha

Hayır malsef yeterli değil. Bir de laser sensör almak gerekiyor. Yaklaşık 35TL Aliexpressden alınabiliyor. Ben kendim için iki adet aldım. Dolayısı ile elimde kalmadı.

Kısacası bu projenin maliyeti 75TL dir. Eğer birileri dizgi işini üstlenirse, belki işçilik maliyetini de eklemek gerekir.

Abi teşekkür ederim bilgiler için. Lütfen, yanlış anlamayın. Fiyatı önemli değil benim için. 30-35tl gibi fiyatlar görünce tüm sete o fiyata sahip olabiliyoruz sandım. Benim derdim, hazır olması. Zira içindeki devreyi, kondansatörü...vs pcbye dizecek yetenek ve bilgi yok. Ya bunları alıp birine yaptırmam lazım ya da benim bu listeden çekilmem lazım.

amigateknik
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #17 : Eylül 08, 2017, 18:41:50 ÖS »

Abi teknik bilgi görünce, gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi bakan ben ve benim gibiler için kısa bir sorum var

Tahmin edebiliyorum. Gönül isterdi ki komple dizip hazır ürün olarak satayım. Ama malesef projeler bittikten sonra üretim süreçleri için vakit ayıramıyorum. Ben sadece hazır PCB varken, aynı projeden yapmak isteyen ilgili meraklı kişilere olanak sunmaya çalışıyorum.

Eğer forumdan birileri çıkıp da ben üretim süreçlerini üstlenirim derse, kar marjını da üzerine ekleyerek üretip kit halinde satmasını ben tercih ederim. Gerekli done ve parçaları da kendisine temin edebilirim.

35tl verip tüm sete sahip olabiliyor muyuz şimdi? Yani ver parayı al tak fareye devam et oluyor mu? Kafam karıştı. Kahkaha

Hayır malsef yeterli değil. Bir de laser sensör almak gerekiyor. Yaklaşık 35TL Aliexpressden alınabiliyor. Ben kendim için iki adet aldım. Dolayısı ile elimde kalmadı.

Kısacası bu projenin maliyeti 75TL dir. Eğer birileri dizgi işini üstlenirse, belki işçilik maliyetini de eklemek gerekir.

Abi teşekkür ederim bilgiler için. Lütfen, yanlış anlamayın. Fiyatı önemli değil benim için. 30-35tl gibi fiyatlar görünce tüm sete o fiyata sahip olabiliyoruz sandım. Benim derdim, hazır olması. Zira içindeki devreyi, kondansatörü...vs pcbye dizecek yetenek ve bilgi yok. Ya bunları alıp birine yaptırmam lazım ya da benim bu listeden çekilmem lazım.

serhat yardımcı olurum ben sana sıkıntı etme kendine
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2017, 18:43:29 ÖS Gönderen: amigateknik » Logged

Amiga Teknik Servis
C64 & AMIGA SERİSİ & HER MARKA NOTEBOOK BAKIM VE TAMİRİ YAPILIR
Gsm:watsap 0544-6886266
mail
amigateknik@hotmail.com

web

https://www.instagram.com/amigateknik/

https://www.facebook.com/amigatekniksafak/

http://amigateknik.blogspot.com/
malik
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Eylül 08, 2017, 22:42:03 ÖS »

Final Sipariş Listesi

- Gökçe Bozkurt (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x2
- WildLord (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x2
- toddler (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1
- KNG (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x2

Yedek Liste

- byeni (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1

Ben 12. Sıradaydım

Final Liste kapanmadıysa (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1

« Son Düzenleme: Eylül 08, 2017, 22:45:02 ÖS Gönderen: malik » Logged
AmigaEsref
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #19 : Eylül 08, 2017, 23:59:40 ÖS »

Abi selam imkan varsa bende
(PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1
talibim

'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
Agony
Uzman

Amiga gibi yar, Commodore gibi de yadigar olmaz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Eylül 09, 2017, 09:54:20 ÖÖ »

serhat yardımcı olurum ben sana sıkıntı etme kendine

Sağolasın abi. Olmadı öyle yapacağız artık

Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #21 : Eylül 09, 2017, 11:01:34 ÖÖ »

Listede adım geçiyor. Benim de 2 set PCB+PIC+3D Printed Lens Base e ihtiyacım olacak bu durumda
« Son Düzenleme: Eylül 16, 2017, 07:31:53 ÖÖ Gönderen: Kaan Akkurt » Logged

cihangirabi
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Eylül 09, 2017, 22:22:52 ÖS »

Listede adım geçiyor. Benim de 3 set PCB+PIC+3D Printed Lens Base e ihtiyacım olacak bu durumda
benim de aynı şekilde olursa sevinirim
mrmojorisin
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Eylül 10, 2017, 16:36:43 ÖS »

PCB+PIC+3D Printed Lens Base Olursa sevinirim
Simon (Özay Turay)
Yönetici

Commodore Forever

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #24 : Eylül 15, 2017, 15:06:55 ÖS »

Daha önce de yazmış olduğum gibi bir arkadaşımız daha faydalanabilsin diye benim 2 PCB'yi 1'e indirip PCB+PIC+3D Printed Lens Base şeklinde kit olarak güncellersen sevinirim.

Bu arada hesap no'yu da özelden gönderirsen havaleyi de geçeyim hazır maaşı almışken. Kahkaha

https://retrodergi.com - https://e-turay.com - https://karizmawow.e-turay.com

Retro: Commodore 64, Amiga 500, Amiga 1200
Retromsu: Wii, XBox360, XBox, PS3 Slim, PS2 FAT, PS1, PS Vita, Nintendo 3DS, Nintendo 2DS
zanpinoz
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Eylül 16, 2017, 00:09:19 ÖÖ »

(PCB+PIC+3D Printed Lens Base)

Talep durumuna göre, uygun olursa 2 set almak isterim

Talep çok olursa  1 set te yeter

elinize sağlık çok teşekkür ederim

KNG
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Eylül 26, 2017, 08:54:08 ÖÖ »

Sipariş ettiğim iki adet ADNS9800 laser sensör ve lens geldi
eins
Uzman

A.K.A. deliMawi

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Eylül 26, 2017, 09:08:02 ÖÖ »

OK, o zaman listeyi aşağıdaki gibi kapatalım. Ben de gerekli parçaları temin edip dizmeye başlarım uygun zamanda.

Final Sipariş Listesi

- Gökçe Bozkurt (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x2 - (Toplantıda teslim edildi.)
- WildLord (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x2
- toddler (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1
- KNG (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x2
- malik (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1
- AmigaEsref (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1
- Kaan Akkurt (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x2
- cihangirabi (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1
- mrmojorisin (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1
- Simon (Özay Turay) (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1
- zanpinoz (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x2
- byeni (PCB+PIC+3D Printed Lens Base) x1

Olarak toplam 17 adet parça sipariş ediyorum ve diziyorum.

NOT: ADNS9800 LASER SENSÖR VE LENSİ KEDNİNİZ TEMİN EDİP LEHİMENİZ GEREKİYOR !!! EĞER LEHİM KONUSUNDA YARDIMA İHTİYACINIZ OLURSA BİR SONRAKİ TAOPLANTIDA BERABER LEHİMLEYEBİLİRİZ.

ÖZELDEN SORULAR GELİYOR, KOMPLE BİTMİŞ OLARAK VEREMİYORUM. BENDE FAZLA SENSÖR YOK. KUSURA BAKMAYIN.

Yukarıdaki büyük harflerle yazılı olan yazılara göre siparişinizi tekrar gözden geçirip ok değil ise lütfen konu altına mesaj atarak bildiriniz.

Doberman ♦ megaOne ♦ HDMI-64 ♦ HDMI-520 ♦ NewSchool
AmigaEsref
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #28 : Eylül 26, 2017, 09:10:04 ÖÖ »

abi günaydın ben lensimi alacağım nakit bekliyorum. benim için sıkıntı yok devam sevgiler

eins
Uzman

A.K.A. deliMawi

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Eylül 26, 2017, 09:11:59 ÖÖ »

Tamam sen durumuna göre ayarlarsın, belki sonraki toplantıda sana bir süprizim olabilir. Ama söz vermiyorum...

Doberman ♦ megaOne ♦ HDMI-64 ♦ HDMI-520 ♦ NewSchool
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 7   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: