Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Sanat eseri oyun: Cuphead  (Okunma Sayısı 1060 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Black & White
Üye2

Mileena hayranı (MK2'den beri)

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ekim 06, 2017, 18:17:40 ÖS »

1 boss yarım saat sürüyor. Çok zor oyun ama grafik olarak türünün en iyisi.

Arsız retro oyuncusu, kırmızı şarap sever, Mileena hayranı, kafamdaki saçlar dökülmeye başladı fakat amiga ve commodore'daki tuşlarımın hepsi yerli yerinde. Birde bu taraftan bak olaya empati kur diyorum kendi kendime. Drone uçuran kendide uçan türünün son örneği insan ara ara ruh hastası...........
sait
Üye3

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ekim 07, 2017, 07:50:25 ÖÖ »

1 boss yarım saat sürüyorsa bu oyun işe yaramaz.Arcade oyunlar daha iyi bossların öldürülmesi süresi konusunda.
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ekim 07, 2017, 09:24:01 ÖÖ »

En güzeli, 'cuphead complete gameplay 1080p' videolarını, salondaki TV'de çay-kahve eşliğinde izlemek galiba...
Black & White
Üye2

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Ekim 07, 2017, 10:13:58 ÖÖ »

Video upload edicem pazar günü. Oynarken ter döktüren bir zorluğu var.

Arsız retro oyuncusu, kırmızı şarap sever, Mileena hayranı, kafamdaki saçlar dökülmeye başladı fakat amiga ve commodore'daki tuşlarımın hepsi yerli yerinde. Birde bu taraftan bak olaya empati kur diyorum kendi kendime. Drone uçuran kendide uçan türünün son örneği insan ara ara ruh hastası...........
Black & White
Üye2

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ekim 10, 2017, 01:16:21 ÖÖ »

Videolar geç geldi, pc'yi yeni açabildim.

Carrot Boss en kolayı gibi. Ezberleyince kolay. 

Frog boss canıma tak ettirdi. Oynayışa bakın. Araya düşsem can gitmesini geçtim öpüyorlar. 

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: