Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: PS1 bol resimli (steampunk tema)  (Okunma Sayısı 961 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
acalitos
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ekim 04, 2017, 21:45:15 ÖS »

öcelikle boya öncesi temzilik ile başlıyorum

efekt boyalar kalitesiz oluyor markasına göre değişiyor ama son kat mat vernik tercih ediyorum polish uygulaması yapacaksam parlak vernik atıyorum en az 3 kat

çalışmayan bir cihazı uyadırıp kasa gerçekten kötü görünüyor ve orjinal kalmasının herhangi bir önemi olmayan gözden çıkartılabilecek makinelerde çalışıyorum ps3 projem ve gc projemde oldu gecenlerde bir c64 boyası yaptım eski nintendo pong cihazlarındaki karteladan kapalı turuncu

airbrush kullanıyorum incelik isetyen ve sprey boyanın ulaşamdığı kısımlarda air brush çok işe yarıyor

mod kötüye giderse en başa dönmek zor iş o yüzden modu değiştirip duruma göre hayal gücüne bağlı farklı çalışmalar uygulana bilir

kesinlikle doğru yapılması gerekn projeleri 1 2 aya yayıyorum ve kendimi nezaman iyi hissedersem konsantrasyonum nezaman en yüksek seviyedeyse profesyonel çalışmak için bu zamanları tercih ediyorum

bir işi asla hızlı yapmamak önemli boya aralarında 15 dkkada kuruyan bir boyada bile en az 1 gün bekliyorum olurda bir terslik çıkarsa geriye dönüşte sıkıntı çıkmaması için dikkatli oldukdan sonra pek sıkıntı çıkmıyor astar boyada bile beklenmeli çünkü boya katları kurumadan üst üste binerse boyanın kurumaması ve tırnak izi şanşını artırıyor bu yüzden beklnmeli

efekt boyalşarın efektleri yetmezse çeşitli materyallerle efekti güçlendiriyorum

hayal gücü çok öenmli bu işte ve sınırsız bir iş

Ergün AKOVA beye şöyle birşey yaptık gerçi makine tuşları toplama biraaz hehe 2 tulşu arıyoruz bu arada 1 adet kendisine siyah

« Son Düzenleme: Ekim 04, 2017, 21:50:39 ÖS Gönderen: acalitos » Logged
muhendis
Üye3

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 04, 2017, 22:32:25 ÖS »

depoya bakayım eğer çıkarsa siyah klavye bir tane 2 tuşu hediye ederim ama söz veremem Kahkaha

Amiga 1200 Acatune 1230 OS 3.9,Amiga 600 hd workbench 3.1 2mb ram,Commodore 64,Commodore 1541,SD2IEC,Play station II Slim kasa,Raspberry Pi 2 Model B,Chamelon Cartridge,atari 2600 X 2,Raspberry Pi 3,1541a (Bozuk)
acalitos
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ekim 16, 2017, 00:24:27 ÖÖ »

valla süper olur hocam
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: