Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Popstarter oyunu görmeme sorunu  (Okunma Sayısı 944 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
16bit_lover
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« : Ocak 15, 2018, 16:12:59 ÖS »

Merhaba arkadaşlar.
Ps2'de ps1 oyunlarını oynamaya yarayan Popstarter programıyla ilgili çözemediğim bir problemim var.

Normalde usb belleğe(flash bellek) attığım popstarter uyumlu .VCD uzantılı ps1 oyunlarını sorunsuz bir şekilde OPL ve UlaunchElf üzerinden hem fat hem slim kasada çalıştırabilmekteyim.Aynı zamanda PS2 cd ve dvd oyunlarınıda OPL ile oynayabiliyorum.

Fakat elimdeki 160 gb taşınabilir hdd'den popstarter ile opl'e PS1 oyunlarını gösteremiyorum.Aynı şekilde ulauncelf ilede deniyorum,program memory card ekranına atıyor.Farklı versiyon  popstarter,ulaunchelf ve opl ilede sonuç alamadım.
Yalnız 1 defaya mahsus en güncel opl ile oyunları listeletebildim fakat çalıştırmaya çalışınca yine memory card ekranına attı.

Kullandığım hdd benim slim ps3'ten çıkma 160 gb toshiba,1 tb'lik alınca boşa çıkmıştı.Usb kutusuyla taşınabilir hale getirmiştim.Yüklediğim Ps2 cd ve dvd oyunları sorunsuz oynatıyor.

Popstarter ile ilgili benzer sorunu olan oldumu?

cdemir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 16, 2018, 08:41:45 ÖÖ »

Bu işlerden anlamam. Ama, fat, ntfs ile ilgili bir sorun olabilir mi ?

Faradrim
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 16, 2018, 08:46:36 ÖÖ »

Belki disk boyutu sıkıntı yaratıyor olabilir. Daha düşük bölümlere bölüp deneyebilirsin.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: