Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetYardımcı olabilir -im -sin -iz
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Yardımcı olabilir -im -sin -iz  (Okunma Sayısı 212 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
onursapci
Üye4

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 12, 2018, 21:51:30 ÖS »

Arkadaşlar ayrı başlık oluşturmadan çözülebilecek konular için bu başlıkta ilerlemeyi belki yapabiliriz diye düşündüm

İlk hakkımı kullanarak destek isteyeyim.

Belki yardımcı olan biri çıkar ümidiyle ozetleyeyim. Ben amator tiyatro oyunculugu ve mini standup lar ile mesgul oldum bir dönem. Stand up ve tiyatro oyunlari yazdim amatorce yine.  Bu arada 2 yıl önce bir film senaryosu yazdım ama bir turlu telif ve senarist ile iletisim konusinda adim atamadim. Senaryomu yazarken prof anlamda kaliba oturmamis olsa da konu ve icerige cok guveniyorum. Ayrica 5-6 kisi okudu ve acik gonullulukle begendiklerini ilettiler. Aranizda senarist var mi direk bu olmasa da senarist,yapimci vb tanidigi olan var mi o da olmasa da degerli önerilerinizi rica ederim.
« Son Düzenleme: Şubat 12, 2018, 21:53:16 ÖS Gönderen: onursapci » Logged

C64 ve A500
ilkerficicilar
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2018, 12:35:24 ÖS »

Seve seve yardımcı olacak insanların bulunduğu Sekans Sinema Dergisi'ne bir ulaşın isterseniz.

onursapci
Üye4

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 13, 2018, 12:56:01 ÖS »

Seve seve yardımcı olacak insanların bulunduğu Sekans Sinema Dergisi'ne bir ulaşın isterseniz.

Cok tesekkur ederim. Özel mesajdan cok degerli bir yardim aldim. 2.olarak sonucuna gore mutlaka ilettiginize bakacagim

C64 ve A500
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: