Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıOyun KonsollarıUzantısı ".pac" Olan Dosyalarını Çıkartmak / Dönüştürmek (Bilen?)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Uzantısı ".pac" Olan Dosyalarını Çıkartmak / Dönüştürmek (Bilen?)  (Okunma Sayısı 478 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
knighTeen87
Üye3

SNK ve Dragon Quest Hastası

Üyelik Bilgileri WWW
« : Mart 09, 2018, 13:45:28 ÖS »

Arkadaşlar merhaba,

Birkaç ay önce Gamecube için Captain Tsubasa: Ougon Sedai No Chousen'i almıştım orijinal olarak. Oyunu da kısa süre önce bitirdim. Müzikleri de çok hoşuma gitti. Youtube'daki iğrenç kalitedeki videolardan müzikleri kesmek yerine kendim oyunun CD'sinden rip'ledim ve ".pac" uzantılı dosyalar çıktı önüme.

Bir hayli araştırdım bu dosyalarını nasıl mp3 ya da Wave gibi standart ses dosyalarına dönüştürebileceğimi, keza daha önce PSF ya da pek çok farklı uzantıda dosyayı dönüştürmeyi başarmışlığım var. Fakat başaramadım ve internette birkaç yabancı sitede paylaşınca fark ettim ki .pac dosyaları ses formatı değil paket formatıymış. Tıpkı .mkv gibi. Ama ne yaptıysam da dosyaları extract etmeyi başaramadım.

Aranızda nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olabilecek olan birileri var mı? .pac dosyalarını bir extract edebilsem gerisini mutlaka hallederim.

Dosyaları incelemek isterseniz de şuraya yükledim: [urlhttps://mega.nz/#!2U5QVKqa!aDG0XPp5bcMiAP6wYKpEQr09eyj3IJoj0Foavfe BhOI[/url]
« Son Düzenleme: Mart 09, 2018, 20:19:25 ÖS Gönderen: knighTeen87 » Logged

cdemir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 09, 2018, 14:09:34 ÖS »

https://sourceforge.net/projects/dragonunpacker/

Böyle bir uygulama var. Belki işinize yarar

aNNaTaR
Üye2

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 09, 2018, 19:08:43 ÖS »

7zip'i deneyin Verdiğiniz bağlantı şifre istiyor.
knighTeen87
Üye3

SNK ve Dragon Quest Hastası

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Mart 09, 2018, 20:19:55 ÖS »

7zip'i deneyin Verdiğiniz bağlantı şifre istiyor.

Linki denedim şimdi fakat 7-zip ve Dragon Unpacker işe yaramıyor ne yazı ki

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: