Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetGittigidiyor Para transferinde şaka gibi süre uzatımı
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Gittigidiyor Para transferinde şaka gibi süre uzatımı  (Okunma Sayısı 1663 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mayıs 31, 2019, 16:44:19 ÖS »

Herşeye rağmen hala bir şans var diye düşünüyordum fakat gg benim için de bitti artık.

"Senin" malını satarken üzerine çöktüğüm komisyon bana yetmiyor bir de üstüne ben etliye sütlüye karışmam her türlü maliyetimi ve riskimi de sana bindiririm diyor yani kısaca...

GG 1-2 sene değil çok daha yakın zamanda topu diker bence...

Cimihendriks
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #16 : Temmuz 18, 2019, 09:04:05 ÖÖ »

Evet, 28'inde yatacak bir parayı bekliyorum. Alıcı olarak da gittigidiyor çok aktif kullandığım bir siteydi. Şu anda kan kusacağım Kahkaha Bir daha gittigidiyor asla

Alacağın bir kaç nefes, hiç düşündün mü?
Ne kalacak senden, hiç düşündün mü?
Bir cansız vücudun, o da çürür toprak olur gider.
HkRecai
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ağustos 20, 2019, 15:51:44 ÖS »

Sanıyorum GG üyesi herkese bugün bir mail gelmiştir, maili birebir buraya yapıştırmak yerine anladığım kadarıyla aba altından sopa göstererek insanların sadece GG sitesindeki mesajlar bölümünden irtibata geçmelerini istiyorlar.

Zart diye siliverdim üyeliğimi, kortuğumdan değil, neden; para kazandıkları insanlara verdikleri değersizlik duygusu, yolları açık olsun.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: