Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıArcade Sistemler (Moderatör: yavuzg)[PROJE]Capcom Mini Cute Candy Cabinet İmalat
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: [PROJE]Capcom Mini Cute Candy Cabinet İmalat  (Okunma Sayısı 3391 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Heroman
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Mayıs 31, 2018, 15:53:26 ÖS »

Çok güzel görünüyor ....Sonunda orjinale yakin bir kabin çıkacağından eminim, kolay gelsin
Hurşit
Üye2

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mayıs 31, 2018, 17:10:42 ÖS »

Teşekkür ederim
evreno
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Mayıs 31, 2018, 18:08:54 ÖS »

süper olmuş eline sağlık
bitince harika bir şey çıkacaktır ortaya
BioMenace
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Mayıs 31, 2018, 20:40:06 ÖS »

Elinize sağlık. Takip ediyoruz

Koleksiyonum: https://www.instagram.com/retronautics/
İlgi Alanım: MS-DOS, Windows 98, Amiga 500

Alınıklarım: https://goo.gl/UoWo8n
Satılıklarım: https://goo.gl/kDMfMp

Ankara
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Haziran 01, 2018, 00:21:44 ÖÖ »

bakıyorum ağır silahları kuşanmışsın @hurşit

o makinenin adı ne? genel kültür amaçlı soruyorum, hani biz de sanayide bişey büktürmek istesek ne diye soracağız?

bir de o makine manuel mi çalışıyor yoksa bir şekil bükeceğin açıyı, çapı vs girebiliyormusun?

Hurşit
Üye2

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Haziran 01, 2018, 00:42:29 ÖÖ »

bakıyorum ağır silahları kuşanmışsın @hurşit

o makinenin adı ne? genel kültür amaçlı soruyorum, hani biz de sanayide bişey büktürmek istesek ne diye soracağız?

bir de o makine manuel mi çalışıyor yoksa bir şekil bükeceğin açıyı, çapı vs girebiliyormusun?

Abi yapacak bir şey yok el ile olmuyor bu işler.

Şimdi bu makinenin tam adını bilmiyorum ama sanayi de silindir diye geçiyor. Orjinal ismi nedir ne değildir inan hiç bakmadım. Bir daha gidersem bakarım.

Abi makine elektronik değil mekanik. Orda gördüğün metal silindirlerin her birinin çapı var. Mesela bana lazım olan Radus 60 olduğu için 120lik bir silindir taktı adam oraya.

TR'de bu işler çok zor. Sanayide öyle hassas iş yapan adam kalmamış gibi neredeyse. Zaten herkes suriyeli çalıştırdığı için kalite iş çıkmıyor ortaya. Araya taraya anca bunu buldum

Bu arada normal diğer açılı bükümler için de başka birini buldum. Adamın makinesi süper elektronik. Açı boy vs. bilgileri giriyorsun ve gayet hassas sonuçlar çıkıyor ortaya. O tarz makinelere de zaten büküm makinesi diyor bizim millet .

Lazım olan isteyen olursa özelden büküm yaptırdığım yerlerin ismini ve bilgilerini veririm
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: