Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: xbox oyun oyun nasıl yüklenir yardım  (Okunma Sayısı 880 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yolcunet
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 24, 2018, 19:27:35 ÖS »

mrb arkaslar xbox un ilk çıkan modelinden mevcut elimde bu  xbox  da bir hikayesi var bende alanyadan bir arkadaşdan oyun makinaları aldım araba yarışı basket makinası air hockey hediye makinası pınball ve tabancalı makina (house of the dead 3 )xboxlı makina çalışıyor lakin oyun açılmıyordu bende problemin xboxdan oldugunu anladım xbox un içini açtım ve hdd ıde kablosunun vidadan kaynaklı delindigini gördüm ıde kablosunu degiştirdim sorun hal oldu  dedim taktım makinaya verdim enerjiyi xbox açıldı ben zombi oyunu beklerken araba yarışı oyunu ekrana geldi üzüleyimmi sevineyimmi anlayamadım kısacası xboxlar degiştirilmiş  benim bir an önce bu xbox  a zombi oyunu yüklemem lazım  oyunu internetten den indirdim fakat nasıl yüklenecek bilemiyorum ha bu arada xbox koluda yok elimde nasıl yaparız bu mereti

* Xbox-640x372.jpg (26.91 KB, 640x372 - Görüntüleme: 433 kez.)
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 24, 2018, 19:54:28 ÖS »

Selam Bektaş kabimde kullanıldığına göre çipli yada softmod yapılmış bir makina elindeki xbox'ı ethernet yoluyla pc ye bağlayıp ftp yöntemiyle oyunu atman lazım youtube'ta bir sürü tutorial var bununla ilgili
yolcunet
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 24, 2018, 20:05:22 ÖS »

xbox kolu elimde mevcut deil ıp numarasını nasıl atayacaz ve ayarlara nasıl girecem
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 24, 2018, 20:21:54 ÖS »

xbox kolu elimde mevcut deil ıp numarasını nasıl atayacaz ve ayarlara nasıl girecem
Kabinde kontroller nasıl bağlı bir düzenek yok mu kontroller için
Eğer böyle bir şey yoksa mecburen bir tane gamepad bulucaksın yapacak başka bir şey yok
Arcader Rapper
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 02, 2018, 02:59:33 ÖÖ »

https://www.youtube.com/playlist?list=PLt4O9K9p2c5KmwNRbl4IMQGs8scA7PZ4h&disable_polymer=true       
burdan bak işine yarar video vardır
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: