Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Test yayınına başladık...  (Okunma Sayısı 49568 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
vigo
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Ekim 30, 2006, 00:32:03 ÖÖ »

ya abi, bence, bu videoları embed etmeyin abi, kıl bi olay, linkini verin, merak eden tıklayıp baksın... hatta daha iyisini yapın, ffox'un video downloader ile FLV'yi indirin, direk zip'li koyun. en azından yararlı videolar ise insanlar dload edip local'den izler...
serge
Üye
**

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #31 : Kasım 03, 2006, 04:45:02 ÖÖ »

Site hepimize hayırlı olsun.

Acaba flash oyunlarının yer aldığı bir bölüm foruma entegre edilebilirmi.

Yönetici
Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Kasım 03, 2006, 10:12:13 ÖÖ »

Flash oyunlarıyla ilgili modülü deneme mahiyetinde foruma ekledik. Amacımız eski 8bit / 16bit oyunların remake'lerini koyarak, nostaljiyi hızlı bir şekilde yaşatmaktı. Ama daha sonra forum kısmının oldukça fazla özelliğe sahip olduğunu ve oyunlarla forumun direkt ilgisi olmadığını düşünerek bu özelliği yayınlamadık. Oyunları sitenin şu anda hazırlanan ana sayfasına koymayı düşünüyoruz..

İlginize ve önerinize teşekkür ederiz..Hoşgeldiniz.
screen
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Nisan 29, 2007, 05:52:17 ÖÖ »

walla ne diyem hayırlı uğurlu olsun . siteyi beğendim sade ve güzel olmuş. dökümanlar felan süper herşeyi koymuşunuz.
DevilisH
Deneyimli

aLWaYs AmigA

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Nisan 29, 2007, 05:56:46 ÖÖ »

walla ne diyem hayırlı uğurlu olsun . siteyi beğendim sade ve güzel olmuş. dökümanlar felan süper herşeyi koymuşunuz.

Screen, site hakkında ki düşüncelerin siteye emek verenlerin boşa zaman harcamadığını kanıtlıyor açıkcası.Seninle tanışmamış olsakta amiga camiasından seni tanıyorum.Aramıza katılman çok güzel oldu.Paylaşımlarının devamını dilerim.

A500 Desktop Tower=A500+,Kickstart 2.0 & 3.1,MTec A520+Fpu,Avideo24 3MB,MultiVision500,Gold Chip(68000,Denise,Paula),Cpu-Ide,Df1 Booter,6MB Ram,..

A1200 Power Tower=PPC,MediatorSx,256MB Ram,Voodoo5,SpiderII,FastAtaIII,WLan,LifeVievTV,Terratec512i,.

AmigaONE XE 800MHZ,128MB AtiRadeon,512MB Ram,
screen
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Nisan 29, 2007, 19:08:00 ÖS »

inşallah dostum bişiler yapmayı düşünüyom boş vaktim olacak bu günlerde
sizinle paylaşmaya çalışıcam kalın sağlıcakla allaha emanet olun

izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #36 : Mart 15, 2017, 01:46:43 ÖÖ »

biraz nostalji konu hort

izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #37 : Mart 15, 2017, 10:47:54 ÖÖ »

acaba uygulandı mı?

http://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=16.msg80#msg80

Ticaretle ilgili yeni bir modül eklendi. Bu sayede site içerisinde birbirinden alış-veriş yapan üyeler birbirleri hakkında  yorum ve puanlama verebilecekler ve bu üyenin pofilinde görülebilecek...Alış-veriş yapacağınız kişinin profilinden önceki işlemlerini ve diğerlerinin kendisi hakkındaki yorumlarını okuyarak, biraz daha güvenli olarak alış-veriş yapabilirsiniz.

Devastator
Uzman

mov ax,si

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Mart 15, 2017, 11:25:03 ÖÖ »

Bu hortlarda en çok dikkatimi çeken; ziyaretciye dönüşen üyelerin çokluğu?
wolfiem
Deneyimli

May the source be with you!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Mart 15, 2017, 11:36:15 ÖÖ »

Üyelerin bulundukları yerin de mesajlarla birlikte soldaki alanda görünmesini sağlarsanız daha iyi olur bence.

10 yılı geçmiş ama bu öneriye ben de katılıyorum Kahkaha

Commodore & Amiga & Amstrad & Retro Macintosh Fan
k2.bbs.tr - Çok yakında!
Samurai
Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Mart 15, 2017, 11:42:52 ÖÖ »

Bu hortlarda en çok dikkatimi çeken; ziyaretciye dönüşen üyelerin çokluğu?

Bence o arkadaşlarımız yeniden dönüş yapmıştır hocam forumda çok vardır öyle...Mesela örnek ben....Adam birseye kızmıştır üyeliği silmiştir ancak yeniden dönmüştür yine kızmıştır silmiştir yine dönmüştür...Burda önemli olan insalara üzücü kırıcı birşey yapmamak yada forum kurallarına aykırı bir şey yapmamak....
izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #41 : Mart 15, 2017, 12:04:19 ÖS »

başlangıç ve sonra aylarda üye sayısı

izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #42 : Mart 15, 2017, 12:05:29 ÖS »

açılışa özel hizmetler güzelmiş kaçırmışız

Forum bölümüne radyo eklenmiştir. Menüden ulaşabileceğiniz radyo internette yayın yapan C64/Amiga ve diğer 8/16 bit bilgisayarların müziklerini dinlemenizi sağlamaktadır. Birkaç tane eklemeye çalıştım. Sizin önerebileceğiniz kanallarıda ekleyebiliriz.. Öneri ve görüşlerinizi çekinmeden iletiniz..

teşekkürler..

Üyelerin bulundukları yerin de mesajlarla birlikte soldaki alanda görünmesini sağlarsanız daha iyi olur bence.

10 yılı geçmiş ama bu öneriye ben de katılıyorum Kahkaha

LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #43 : Mart 15, 2017, 12:08:31 ÖS »

@izmirmaster: forum scripti olarak başlarda PHPBB kullanıyorduk. PHPBB'nin böyle bir modülü vardı.. Daha sonra SMF'nin sunduğu özellikler o dönem için çok daha cazip olduğundan SMF'ye geçtik ve o modülde kullanımdan kalktı...

Yukardaki isimlerden bazıları hala forumda bulunuyorlar (örnek vigo). O dönem hesap neden kapatıldı hatırlamıyorum. Çok olmamakla beraber, forumda sorun çıkaran arkadaşlarla da yolumuzu ayırıyoruz... Bazılarının böyle olması muhtemel... Ama genelde ayrılanlar kendi istekleriyle ayrılıyorlar..

izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #44 : Mart 15, 2017, 12:42:23 ÖS »

Hocam illa değişiklik olucak lakin şekilsel değişimler bütünü etkilemiyor, ALLAH RAZI OLSUN bilmediğim çoğu konuyu burada öğrendim
derdimizi anlatınca derman bulabiliyoruz bu siteye emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim.

@izmirmaster: forum scripti olarak başlarda PHPBB kullanıyorduk. PHPBB'nin böyle bir modülü vardı.. Daha sonra SMF'nin sunduğu özellikler o dönem için çok daha cazip olduğundan SMF'ye geçtik ve o modülde kullanımdan kalktı...

Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: