Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbetdandan dan satılıklara ılgılı acıklama..
Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: dandan dan satılıklara ılgılı acıklama..  (Okunma Sayısı 36367 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 28, 2007, 13:13:35 ÖS »

ılanda yazdıgım tum malları.. bu sıteyede uye olan bı arkadasa 870 ytl.. olarak toptan sattım..  kendısı gelıp arabasıyla aldı.. parayada ıhtıyacım vardı.. tek tek ugrasmak tansa  hepsı elden teslım edıp paramı aldım..  cunku kendısı cogunu gene bu sıtede  satacagını soyledı.. ve adını acıklamamamı ıstedı..
ama  arıfe gunu almasına ragmen hala sıtede satıs ılanını gormedım..  2 gun ıcınde kendısı acıklamassa ben ısmını  acıklıyacam.. 

belkı yaptıgım etık deıl ama.. sonucta bu tıcaret.. bende nasıl olas bu sıdete satılacak dıye toptan  hepsını verdım paraya ıhtıyacım oldugu ıcın..

kendısıne seslenıyorum buradan  .. ya satısa cıkar.. yada ben soz vermeme ragmen
ısmını acıklıyacam.. cunku sen bana urunlerın.. cogunu burada satıcagını soyledın..

acıl paraya ıhtıyacım oldugu ıcın 870 ytl ye sattım..  tum soz verdıgım alıcılardan ozur dılerım..
Alp Yener
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Aralık 28, 2007, 13:22:32 ÖS »

Aaa, dandan gelmiş.
pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 28, 2007, 13:25:11 ÖS »

Görünen köy klavuz istemez. Demekki senin tabirinle alay eder gibi mesaj atan ve senin çok kızdığın arkadaşlar sonuna kadar haklıymış.
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 28, 2007, 13:27:56 ÖS »

Görünen köy klavuz istemez. Demekki senin tabirinle alay eder gibi mesaj atan ve senin çok kızdığın arkadaşlar sonuna kadar haklıymış.

neden ben bu sıtede uye olann bırıne toptan sattıgım ıcınmı  ..  alan arakdas zaten cıgunu buarda satıcagını soyledı  ben de 1000 ytl ıstedım  870  e anlastık  bende verdım kendısı gelıp arabasıyla aldı  kango  ıle gelıp aldı.. 
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Aralık 28, 2007, 13:30:42 ÖS »

dandan: kendine göre bir ahlak ve dürüstlük ölçün olabilir... Ama buradan bakınca yaptığın hiç doğru görünmüyor. Kendini istediğin kadar kandır..istediğin gibi tatmin et... Seninle dalga geçenler yerden göğe kadar haklılar... kaldı ki bu kadar dalganın üzerine, bir insanın böyle bir işe kalkışması gerçekten çok ilginç...

Not: Bu forumda daha fazla ilan vermesen yerinde olur.. Çünkü bu forumun ciddi ve düzeyli bir forum olması için elimizden geleni yapıyoruz. yanar döner ilanlar, sözler bize göre değil...

pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 28, 2007, 13:32:32 ÖS »

@dandan
Ben alıcı değildim sonuçta ama bizim köyde bu yaptığına sözünden dönmek denir.Sadece bunu söylemek istiyorum ve uzatmak istemiyorum. Sağlıcakla...
ozkano
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #6 : Aralık 28, 2007, 13:35:23 ÖS »

dandan daha önceki yazdıklarını bi gözden geçir derim, alan arkadaşlarada iyi satışlar, tarih tekerrürden ibarettir

A500,A500+,A600,A1000,A1200,A2000,A3000,A4000,CDTV,CD32,A1,MacMini,R2HV,C64,48K,Ps,Ps2,Ps3
Xbox,Xbox360,Nes,Snes,N64,N64Ique,Gamecube,Wii,PcEngine,PcEngineGT,PcEngineDUO,TurboGrafx,NeoGeoAES
NeogeoCD,NeoGeoMVS,NeoGeoPocket,MegaDrive,SegaCD,MultiMega,Saturn,Dreamcast,Jaguar,Lynx,Cps1
Cps2,System11
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 28, 2007, 13:36:18 ÖS »

dandan: kendine göre bir ahlak ve dürüstlük ölçün olabilir... Ama buradan bakınca yaptığın hiç doğru görünmüyor. Kendini istediğin kadar kandır..istediğin gibi tatmin et... Seninle dalga geçenler yerden göğe kadar haklılar... kaldı ki bu kadar dalganın üzerine, bir insanın böyle bir işe kalkışması gerçekten çok ilginç...

Not: Bu forumda daha fazla ilan vermesen yerinde olur.. Çünkü bu forumun ciddi ve düzeyli bir forum olması için elimizden geleni yapıyoruz. yanar döner ilanlar, sözler bize göre değil...

ben  ılan verdıysem  urunlerı gene bu  forumda uye olan bırıne sattım.  
belkı  ayrı ayrı satsam daha cok para kazanırdım. ama alan sahıs  gelıp kendı aldı  ve yıne cogunu bu forumda satacagını soyledı. bende  verdım....   sonucta gene bu foruma uye olan bırı aldı..
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 28, 2007, 13:38:09 ÖS »

@dandan
Ben alıcı değildim sonuçta ama bizim köyde bu yaptığına sözünden dönmek denir.Sadece bunu söylemek istiyorum ve uzatmak istemiyorum. Sağlıcakla...

burası ıstanbul  koy deıl..  tıcaret yapıyoruz.. 

hasan deıl  parayı basan alır...
pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 28, 2007, 13:39:40 ÖS »

Hı hı evet oldu görürsem söylerim. Ticaretin de bir ahlakı vardır.
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 28, 2007, 13:41:18 ÖS »

Hı hı evet oldu görürsem söylerim. Ticaretin de bir ahlakı vardır.

zoruna gıtmesın yoksa  benden malları alıp  satıs  yapıcam dıye  benı kandırıp  o sen mısın.. ısmını acıklayacam dıye  panıgemı kapıldın..

pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Aralık 28, 2007, 13:42:53 ÖS »

Arkadaşım daha fazla saçmalayıp aptal aptal ithamlarda bulunma. Efendi gibi yazacaksan yaz zaten ne mal olduğun ortada.Utanmadan hala üste çıkmaya çalışıyorsun.
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #12 : Aralık 28, 2007, 13:43:39 ÖS »

Diğer başlıkta hiç cevap yazmamıştım ancak buraya yazmak istedim. Malesef bu açıklamanı hiç samimi bulmuyorum.

Yıllar boyu bazı arkadaşların yaptığı; yurt dışından getirdim, gömü buldum vs. şeklindeki ucuz amiga ilanlarından birini daha boş çıktığını gördük. İşin sonu da hep bildiğimiz gibi oldu. Bizim hanım makinaların hepsini hurdacıya vermiş, depoyu su bastı, memleketten cihazları getirtemedim bir türlü vb. bahanelerin yanına bir yenisini daha eklediğiniz için teşekkürler.

dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Aralık 28, 2007, 13:44:52 ÖS »

zaten beklıyorum  dıger  satıs ılanalrım sılınıyor..  her halde benden malları alan lar panıge kapıldı.. ısım acıklıyacam dıye..  ben sattıgım ıcın belkı etık davranmadım ama acıl paraya ıhtıyacım vardı musgul durumda ıdım.. parasız  kalmak hemde bayram ustu  nedemek belkı bılmessınız..  ama  benden urunlerı alıp bu sıtede satıcagını soyleyen  sahıs aranızdan bı sahıs.. onun  hıcmı sucu yok.. aranızda boyle kısıler varsa benım sucum deıl..
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #14 : Aralık 28, 2007, 13:45:30 ÖS »

Yani adam bu forumdan diyorsun..sonra adamın nickini bile bilmiyorsun Biliyorsan, yoksa o senmisin niye diyorsun? pofuduk daha öncede ifade etti, kendisi zaten alıcı değildi...Bende adres ve telefonunu verenlerden değildim... Onlar daha yazmaya başlamadı..Umarım çok dozunu kaçırmaz arkadaşlar...

Sayfa: [1] 2 3 ... 5   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: