Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetHala kullandığınız tarih öncesi yazılımlar
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Hala kullandığınız tarih öncesi yazılımlar  (Okunma Sayısı 2122 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cengizermis
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #45 : Ağustos 07, 2018, 00:59:05 ÖÖ »

**Screen Capture için Paint
**Irfan view (ACDSEE cracklerken triviri yaparsa kullanırdım artık batch conversion için tek kullandığım program)
**Winamp Playlist oluşturma ve yönetme konusunda benim için en pratik program yıllardır. Eskiden bir de sonique vardı. Kendi standalone mp3 decoderi, 32 bant (atıyorum) ekolayzırı, yeterli playlist yönetimi ve çok güzel ufaltılmış bir arayüzü vardı. Sonraları ise kendi standalone decoderi yerine sistemde kayıtlı mp3 codecini kullanmaya başlayınca diğerlerinden farkı kalmamıştı benim için.

-Cengiz's- Retro Game Room @youtube:
http://www.youtube.com/user/cengizermis1
Levent (Lvnt)
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Ağustos 07, 2018, 07:59:31 ÖÖ »

Crackli winrar yerine ücretsiz 7-zip kullanılması taraftarıyım. Birebir aynı şeyleri yapıyorlar. Winrar kullananlar ne düşünüyor bu konuda? Alışkanlık mı? Yoksa özellikle mi winrar?

Use the brute force, Luke
izmirmaster
Üye4

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #47 : Ağustos 07, 2018, 08:46:13 ÖÖ »

hocam alışkanlık ve dosya dağıtım sistemi ile alakalı dos zamanında
ARJ kullanıyordum çoğu gelen diskette vs dosya ARJ sıkıştırma ile geliyordu win 3x vs 9x zamanında ZIP modaydı 2002 den sonra herkes rar ile sıkıştırıp dosya paylaşım sitelerinde paylaşmaya başlayınca RAR patladı gitti

genede en hızlı ve pratik sıkıştırma ZIP 8088 pc ile bile nazlanmadan sıkıştırma veya paket açma işlemi rahatlıkla yapılıyor

Crackli winrar yerine ücretsiz 7-zip kullanılması taraftarıyım. Birebir aynı şeyleri yapıyorlar. Winrar kullananlar ne düşünüyor bu konuda? Alışkanlık mı? Yoksa özellikle mi winrar?

cdemir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Ağustos 07, 2018, 08:51:21 ÖÖ »

Uzun zamandan beridir 7-zip kullanıyorum. Sorunsuz ve kullanımı pratik.
Bence ücretlilerinden hiç farkı yok.

witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Ağustos 07, 2018, 10:04:26 ÖÖ »

WinRAR'ın diyalog kutusu tek klikle geçilebildiği için crack'e pek ihtiyaç olmuyor. Bunun dışında Total Commander da RAR açma özelliğine sahip.

En uyuz olduğumsa çoklu zip içindeki çoklu rar arşivleri!

Bunun dışında buradaki DOS'çular ARJ'ı da hatırlarlar...
pofpor
Üye3

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #50 : Ağustos 07, 2018, 11:20:05 ÖÖ »

Winamp (aşağıdaki arayüz olmadan rahat hissetmiyorum kendimi)

Nero 6... (basit mp3 kesme birleştirme işleri. Önceden çoğu işimi bununla yapardım.)

Paint

Notepad

Yalaka saat (alışkanlık)

atariManyagi
Üye2

Oyun Manyağı bir Dinozor (Yukarıdaki Resim)

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Ağustos 10, 2018, 13:44:52 ÖS »

Kullandığım Bazı Yazılımlar:
  • 1-RV Car Manager
  • 2-Winamp
  • 3-Electronic Workbench
  • 4-Traffic Screensaver
  • 5-BAHN v3.88 Deneme Sürümü
  • 6-Notepad++
  • 7-Macromedia Fireworks 8
  • 8-Dreamweaver 8
  • 9-PodTrans
  • 10-DXBoard
  • 11-DXImage
Oynadığım Oyunlar
  • 1-Amazin' SPISPOPD
  • 2-Re-Volt
  • 3-DXBall 2
  • 4-Cubemaster 2000
  • 5-AxySnake

DS Oyun Kriterlerim:
1- Kutulu,Kitapçıklı Olacak
2- Oyun Kutusundaki ve Kartın Ön Yüzündeki Görseller Aynı Olacak. (Bu Kararı Ben Oyun Seçtikten sonra verdim)
3- İçerisinde varsa GBA Game Pak Portuna Takılan Oyun ile İlgili Aparat Bulunacak.
4- Bulmaca, Yarış, Müzik veya Spor Tarzı Olacak.
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: