Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

  Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriHaber ve DuyurularBitSector Dergisi 3. Sayısı Yakında
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: BitSector Dergisi 3. Sayısı Yakında  (Okunma Sayısı 485 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoctorCPC
Uzman
*****
Mesaj Sayısı: 414Üyelik Bilgileri WWW
« : Ağustos 12, 2018, 04:15:19 ÖÖ »

Türkiye'nin online retro bilgisayar magazin dergisi 3. Sayısında yazar olmak isteyen ve yazı göndermek isteyenler için son haftaya girdik. BitSector dergisinin 3. Sayısı çok yakında dergimiz ücretsiz ve online dir. www.software4galaxy.com sitesinin ilgili bölümünden ilk iki sayıyı ücretsiz indirebilirsiniz.
Eğer yazı ve/veya makale gönderecekseniz son tarih: 20.Ağustos.2018
Bir veya birden fazla yazı ve/veya makale gönderebilirsiniz. Forumda yaptığınız bir proje veya yazılım veya retro bir konuyu makale ve/veya yazıya dönüştürüp gönderebilirsiniz.
Konular: Retro içermek kaydıyla, oyun, teknoloji, donanım, programlama, elektronik, retro için DIY projeleri, retro için adruino projeleri, yeni nesil sistemler üzerinde emülatör veya yeni sistemler üzerinde retroya dair yapıtlarınız da olabilir. ayrıca retro karikatür, retro çizimler de kabülümüzdür. aynı zamanda forumlardaki veya günümüzdeki retro bilgisayar dünyasında ki magazinsel olaylarıda yazabilirsiniz. (Örneğin bitpazarı maceraları)

Son olarak dergiye reklam verebilirsiniz. Retro konularına ait reklamlarınızı dergimizde ücretsiz yayınlayabiliriz. Örneğin tamir reklamları, retro yazılım, retro proje ve satış reklamları, dergiye destek olduğunuz takdirde güncel şirket reklamlarınızı da verebilirsiniz. inanın dergi tahminimden çok indirildi ve ilgi çekti. tek kötü durum geç dergi çıkarmamız ama bunun üstesinden geleceğim.


BitSector! 1. sayı: http://www.software4galaxy.com/upload/educations/bitsector1.pdf

BitSector! 2. sayı: http://www.software4galaxy.com/upload/educations/bitsector2.pdf

BitSector! 3. sayı: YAKINDA!

Dergi hakkında tüm yazışmaları yazı ve/veya makale gönderme dahil bitsector@software4galaxy.com adresinden yapılmaktadır. Aynı zamanda facebook grubumuz olan https://www.facebook.com/bitsectordergisi sayfasından da bizi takip edebilirsiniz.

Son olarak size küçük bir anket yapmak istiyorum. daha önceki sayılarımızda dergiyi basılı olarak yayınlayalım teklifi oldu. bunun için basılı olduğunda malesef başımızın belaya girmemesi için resmi makamlardan bandrol ve izin almamız gerekli. aynı zamanda baskı ve kargo maliyeti var. sizlerden bir ricam da tercihinizi yazmanız. Ücretsiz online olarak derginin devam mı etmesiniz istersiniz? Yoksa ücretli ve basılı olarak kapınıza kadar kargo ile gönderilmesini mi? ücretliden kasıt kar maksatlı olmamakla beraber amaç maliyeti karşılamaktır. bunu da yorumlarda veya mail ile belirtirseniz seviniri.

BitSector! Hep Retro!, Sadece Retro! Türkiye'nin Online Retro Bilgisayar Magazin Dergisi.

Tüm yazılar ve yazışmalar için adres: bitsector@software4galaxy.com
Logged

Amstrad CPC 6128 - MotherX4 Board, ZMEM 1MB RAM, M4 Wifi, 3,5'' floppy,3'' floppy, Gotek CPC,1084S-P1 Monitor,Tape Player, PS2 Mouse Adaptor/
Schneider CPC 6128, Gt65 Monitor/
Amstrad CPC 464, Schneider Ctm 640 monitor/
Amiga 600, 3.1Rom, Gotek, 8GB CF HDD, PS2 Mouse,PCMCIA 16MB Card
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: