Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıOyun KonsollarıNintendo Wii üzerinde oyun ve emulatörler videosu
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Nintendo Wii üzerinde oyun ve emulatörler videosu  (Okunma Sayısı 3104 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« : Eylül 08, 2018, 10:29:52 ÖÖ »

Geçtiğimiz bayram can sıkıntısıyla küçük bir video çekeyim dedim

HD seyrederseniz, mutlu olursunuz
https://www.youtube.com/watch?v=dCLX0uSjk_s

Buradan sorular sorarak, Nintendo Wii üzerinden ne nasıl olur konularını tartışabiliriz.
« Son Düzenleme: Eylül 10, 2018, 14:45:10 ÖS Gönderen: ibeser (Ayak Takımı) » Logged

Ayak Takımı Organizasyon Ekibi
www.ayaktakimi.org
i_r_on
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Eylül 09, 2018, 01:22:34 ÖÖ »

Güzel video olmuş eline sağlık, senelerdir wii kullanmama rağmen arada güzel detaylar yakaladım. Data east classics içindeki crude buster ve james bond'u deneyeceğim. Crude buster raspberry pi üstünde çok yavaştı, oynanmıyordu.

Bu arada görüntü bağlantısına component demişsin ama ekranda 480p göremedim ben hiç. Component VC oyunlarında falan sıkıntı çıkarıyordu sanırım. Bir de CRT tv'de daha güzel olurdu herhalde eski oyunların görüntüsü.

Oyunları kanal yapmak için benim programı mı kullandın merak ettim bu arada.

Every imagination is one's self reflection but not every self reflection is imagination. <I.R.on - 2001>

twitter | blog
cdemir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 09, 2018, 10:16:01 ÖÖ »

Öncelikle eline sağlık

Maykıl dansı efsane olmuş. Kahkaha

Ben, COD ve benzeri oyunlarda remotu havada tutmak yerine arka tarafı göbeğime yaslayarak oynuyorum. Daha rahat oluyor . Tavsiye ederim.

House of the Dead daki hemşireler Silent Hill' deki çay kahve gazoz oynayan sese hassas hemşireleri hatırlattı.

River Raid'in helikopterlerde malzemeden çalmışlar. Cücük gibilerdi..

Bir kaç oyunu not aldım. Nintendo tüm oyunları webden uçurtmadan indireceğim.

« Son Düzenleme: Eylül 09, 2018, 10:17:55 ÖÖ Gönderen: cdemir » Logged

ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Eylül 10, 2018, 14:13:31 ÖS »

Güzel video olmuş eline sağlık, senelerdir wii kullanmama rağmen arada güzel detaylar yakaladım. Data east classics içindeki crude buster ve james bond'u deneyeceğim. Crude buster raspberry pi üstünde çok yavaştı, oynanmıyordu.

Bu arada görüntü bağlantısına component demişsin ama ekranda 480p göremedim ben hiç. Component VC oyunlarında falan sıkıntı çıkarıyordu sanırım. Bir de CRT tv'de daha güzel olurdu herhalde eski oyunların görüntüsü.

Oyunları kanal yapmak için benim programı mı kullandın merak ettim bu arada.
Teşekkür ederim. Component kablo kullanıyorum yahu Bir anda doğaçlama çektim işte. Çok detaya girmedim. Evet senin programı kullanmıştım seneler önce. Eline sağlık. Tekrar teşekkürler, wii ye katkın unutulmaz.

Öncelikle eline sağlık
Maykıl dansı efsane olmuş. Kahkaha
Ben, COD ve benzeri oyunlarda remotu havada tutmak yerine arka tarafı göbeğime yaslayarak oynuyorum. Daha rahat oluyor . Tavsiye ederim.
House of the Dead daki hemşireler Silent Hill' deki çay kahve gazoz oynayan sese hassas hemşireleri hatırlattı.
River Raid'in helikopterlerde malzemeden çalmışlar. Cücük gibilerdi..
Bir kaç oyunu not aldım. Nintendo tüm oyunları webden uçurtmadan indireceğim.

Teşekkürler. Doğaçlama oldu. Hazırlansam kralını yaparım
Ben de bir şekilde oynuyorum ama uzun zamandır bakamamıştım, bu şekilde kısa kısa oynadım işte O hemşireleri ilk defa videoda gördüm. Pek tipsizlermiş.
River Raid çok versiyon var, artık hangisi denk geldiyse yapıştırdım.
O uçma olayı hiç bir zaman olamaz. Kolaylıklar dilerim.

www.ayaktakimi.org
hekimoglu78
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Eylül 12, 2018, 11:32:05 ÖÖ »

Geçtiğimiz bayram can sıkıntısıyla küçük bir video çekeyim dedim

HD seyrederseniz, mutlu olursunuz
https://www.youtube.com/watch?v=dCLX0uSjk_s

Buradan sorular sorarak, Nintendo Wii üzerinden ne nasıl olur konularını tartışabiliriz.

Üstad bayram videon yüzünden Wİİ aldım

Şimdi softmod olayına gireceğim..
Bana Amiga Atari 2600 Ps1 oyunlarını nasıl oynayabilirim bir link yada varsa video filan paylaşabilir misiniz?
Şimdiden teşekkür ederim ..
Keyifli bir alete benziyor..

Ne aradığını bilmeyen, ne bulduğunu anlayamaz !
hekimoglu78
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 12, 2018, 15:02:49 ÖS »

Dakika bir gol 1 2gb SHDC olmayan microSd kartı fat32 formatladım, https://please.hackmii.com/ adresinden dosyaları oluşturup içine attım Wİİ ye takıp sistemi komple açıp kapadım ama sağ alt mesaj menüsünde mesaj gelmediği için ilerleyemiyorum. Sol tarafda sd kart takınca maviye dönüyor SD kartı algılıyor ama mesaj gelmiyor bir türlü :/ Sonra Samsung un 16GB HC kartı ile denedim yine aynı :/ ne yapmalıyım.. 

ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #6 : Eylül 12, 2018, 15:31:33 ÖS »

Bana Amiga Atari 2600 Ps1 oyunlarını nasıl oynayabilirim bir link yada varsa video filan paylaşabilir misiniz?

Cihaz sahibi olmayı benim video ile gerçekleştirmene çok sevindim
http://wiibrew.org/wiki/List_of_homebrew_emulators
Burada tüm emulatörler var. Zipden çıkartıp sd karta atman yeterli.
Ayın linkte üst menüde emulatör harici uygulamalar da var incele bakalım

Dakika bir gol 1 2gb SHDC olmayan microSd kartı fat32 formatladım, https://please.hackmii.com/ adresinden dosyaları oluşturup içine attım Wİİ ye takıp sistemi komple açıp kapadım ama sağ alt mesaj menüsünde mesaj gelmediği için ilerleyemiyorum. Sol tarafda sd kart takınca maviye dönüyor SD kartı algılıyor ama mesaj gelmiyor bir türlü :/ Sonra Samsung un 16GB HC kartı ile denedim yine aynı :/ ne yapmalıyım..&nbsp;

Cihazın tarih ve saatine dikkat et. Doğru olsun.
Mesajlara girip, ileri geri bir güne git. Orada bombayı göreceksin.
Tabii iş bu kadar kolay değil ama, giriş yöntemin doğru

www.ayaktakimi.org
i_r_on
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Eylül 12, 2018, 15:44:03 ÖS »

@hekimoglu78 : Mesaj internetten geldiği için internet ayarlarını yapmış olman gerekiyor. (Muhtemelen yapmışsındır ama ben yine de hatırlatayım dedim )

Every imagination is one's self reflection but not every self reflection is imagination. <I.R.on - 2001>

twitter | blog
ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #8 : Eylül 12, 2018, 15:54:20 ÖS »

@hekimoglu78 : Mesaj internetten geldiği için internet ayarlarını yapmış olman gerekiyor. (Muhtemelen yapmışsındır ama ben yine de hatırlatayım dedim )
İnternet ayarları derken, internete bağlama mı? Eğer öyleyse bir gariplik var. Son yıllarda 10'un üzerinde cihazla haşır neşir oldum. Hiç birinde internet bağlantısını yapmadım. Sadece MAC adresini alıp, hackmii üzerinden dosya aldım vurdum geçtim

www.ayaktakimi.org
i_r_on
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Eylül 12, 2018, 16:50:03 ÖS »

İnternet ayarları derken, internete bağlama mı? Eğer öyleyse bir gariplik var. Son yıllarda 10'un üzerinde cihazla haşır neşir oldum. Hiç birinde internet bağlantısını yapmadım. Sadece MAC adresini alıp, hackmii üzerinden dosya aldım vurdum geçtim

Doğru diyorsun, mesaj sd karttan okunuyormuş. Merak ettim şimdi exploit'in arka planını.

twitter | blog
cdemir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Eylül 12, 2018, 17:27:11 ÖS »

@hekimoglu78

Sevgili Özay bu konuda bana çok yardımcı olmuştu.
Soft mod sapıtınca bu konuyu dönüp ayarlamaları yapıyorum. 

Wii hakkında bir kaç soru

hekimoglu78
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Eylül 12, 2018, 17:54:53 ÖS »

Cihaz sahibi olmayı benim video ile gerçekleştirmene çok sevindim
http://wiibrew.org/wiki/List_of_homebrew_emulators
Burada tüm emulatörler var. Zipden çıkartıp sd karta atman yeterli.
Ayın linkte üst menüde emulatör harici uygulamalar da var incele bakalım

Dakika bir gol 1 2gb SHDC olmayan microSd kartı fat32 formatladım, https://please.hackmii.com/ adresinden dosyaları oluşturup içine attım Wİİ ye takıp sistemi komple açıp kapadım ama sağ alt mesaj menüsünde mesaj gelmediği için ilerleyemiyorum. Sol tarafda sd kart takınca maviye dönüyor SD kartı algılıyor ama mesaj gelmiyor bir türlü :/ Sonra Samsung un 16GB HC kartı ile denedim yine aynı :/ ne yapmalıyım..&nbsp;

Cihazın tarih ve saatine dikkat et. Doğru olsun.
Mesajlara girip, ileri geri bir güne git. Orada bombayı göreceksin.
Tabii iş bu kadar kolay değil ama, giriş yöntemin doğru

LİNK ler için çok teşekkür ederim..
İnternete bağlamadan tarihi güncel yaparak ve tarih içerisinde 10 gün ileri 10 gün geri neler yaptım bir türlü olmadı :/
Sanırım hafıza kartından diyeceğim ama ikincisi de olmadı..
İstanbul Beylikdüzündeyim..

i_r_on
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #12 : Eylül 12, 2018, 18:03:51 ÖS »

İnternete bağlamadan tarihi güncel yaparak ve tarih içerisinde 10 gün ileri 10 gün geri neler yaptım bir türlü olmadı :/

Letterbomb 4.3 için imiş. 4.3 olduğundan eminsiniz değil mi?
Elimde üstüne exploit çıkarılmış Lego Indiana Jones var, yakın olsaydınız yardımcı olabilirdim.

twitter | blog
hekimoglu78
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Eylül 12, 2018, 21:20:29 ÖS »

Letterbomb 4.3 için imiş. 4.3 olduğundan eminsiniz değil mi?
Elimde üstüne exploit çıkarılmış Lego Indiana Jones var, yakın olsaydınız yardımcı olabilirdim.

Evet üstad 4.3U yazıyor ana ekranda, ben mini SD kullanıyorum diye kıllanmaya başladım (Adaptör ile yapıyorum diye olur mu acaba?)

hekimoglu78
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Eylül 12, 2018, 21:28:27 ÖS »

Yalnız bayram videosu çok iyiydi Direk aldım bir tane hiç düşünmeden, emulatörler filan harika görünüyor çözücem inşallah

Sayfa: [1] 2   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: