Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıArcade Sistemler (Moderatör: yavuzg)Atari makinesi hakkında sorular ve öneriler bekliyoruz
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Atari makinesi hakkında sorular ve öneriler bekliyoruz  (Okunma Sayısı 398 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
e-sport.net
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 24, 2019, 00:08:14 ÖÖ »

Hayırlı geceler arkadaşlar. Daha önceden forumda bir konuda bahsetmiştim. Arkadaşa atari makinesi aldık ama ses yok kabinde. kabinde street fighter oyunu mevcut. fotosunu ekte sunuyorum. orjinal değil bu kart dedi arkadaşım. pandoras box almayı düşünüyoruz. oda bu: https://www.arcadomaniashop.com/WebRoot/Store/Shops/es115644_ArcadomaniaShop/5B99/7CCB/C2D3/7551/5E8F/50ED/8963/4B1D/Pandora_Box_6_User_Manual.pdf

sesi aux bağlantısı ile bluetooth üzerinden alacağız. mantıken olur gibi geliyor. bu kart girişinden bağlantı yaparken aux aktif ise ses gelir doğal olarak. jak girişinden bluetooth adaptöre kırmızı beyaz audio ses ile girecek oradanda tek jak ile 2+1 ses sistemine bağlayacak. 2+1 ses sistemi fakat evi inletiyor bizzat evinde şahit oldum fena bir ses deneyimi veriyor. atari makinesi bakım istiyor. zamanım olursa 1 bilemedin 2 ayda çözülecek işler diye bahsetti. kabin bu foto ile birebir aynı ama üst kısımdaki yazı yeri kopmuş bağlaması gerekecek ve kabini siyah beyaz yapacağından bahsetti. ekran görüntüsünü çok beğenmiş herhangi bir deformasyona sahip değilmiş. renkler canlıymış netmiş. kabini siyah beyaz yapmasının nedeni ise tam bir beşiktaş fanatiği. derbiyi bekliyor pazartesi. herkese başarılar diliyoruz iyi bir müsabaka olur inşallah.

* 0011.jpg (106.52 KB, 500x387 - Görüntüleme: 297 kez.)

* 1245897.jpg (51.22 KB, 222x482 - Görüntüleme: 287 kez.)
e-sport.net
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 28, 2019, 04:21:15 ÖÖ »

Ses sorunu haledildi. ve atari makinesi taşınırken sağlam olan görüntüde yeşillik oluştu. muhtemelen araçta manyetik alanı etkilendi. kolon falan olabilir araçta. degaus sistemi ile düzeltildi. ptc değiştirme işlemine gerek kalmadı. resimdeki cihaz değilmiş makine. degaus işlemini gösteren kısa bir video çektim öncesinde resim paylaşayım ve geriye sadece kasayı modifiye elden geçirmesi kaldı

*  (44.11 KB, 599x336 - Görüntüleme: 275 kez.)

*  (47.88 KB, 600x336 - Görüntüleme: 272 kez.)
« Son Düzenleme: Şubat 28, 2019, 04:24:12 ÖÖ Gönderen: e-sport.net » Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: