Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Green Beret yorum - Live  (Okunma Sayısı 2004 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
coze
Uzman

Hieh hieh hieh heh ...

Üyelik Bilgileri WWW
« : Ocak 06, 2008, 03:19:13 ÖÖ »

Hollandali bir elemanin yaptigi green beret yorumunu sizinle paylasmak istiyorum arkadaslar. acikcasi ilk dinledigimde green beret muziginede asina olmadigimdan cok ilgimi cekmemisti. ama sonra elemanin live olarak kayit ettigi youtube videosunu izledigimde sok oldum. Herifin tek basina tum aletleri tek tek calip katman katman muzigi olusturmasi gercekten sahane, izlenmeye deger bir calisma olmus ...

izlerken keske benimde evimde boyle bir setup'im olsa demeden kendimi alamadim ozellikle odada davul olmasi beni kopardi super ...

Retro Hincal Uluc
Skate
Uzman

A Sinner Scener

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Ocak 06, 2008, 05:02:24 ÖÖ »

Bu söz konusu "Hollandalı eleman" Reyn Ouwehand. Gelmiş geçmiş en ilginç 8 bit müzisyenlerinden biridir. Böyle live takılmalarıyla da ünlüdür. Birçok scene partisinde canlı müzik de yaptı bu güne kadar. X'2000 partisine katılan arkadaşımız Hydrogen Reyn'in bir albümünü partide kendisinden satın almıştı. Acayip güzel bir albümdü. Last Ninja müziği tadındaydı albümün büyük bir çoğunluğu (coze, tam senlik kardeşim). Kim bilir, bir bakarsınız 7D8'de Reyn ya da Jeroen Tel canlı müzik yapıyorlar... Hiç belli olmaz.
Skate
Uzman

A Sinner Scener

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Ocak 07, 2008, 13:28:37 ÖS »

Şansa karşılaştım CSDB'de. Bu ayın 17'sinde Reyn'in konseri varmış.

http://noname.c64.org/csdb/forums/?roomid=7&topicid=50864#51036
http://www.paradiso.nl/agenda.php?offset=0&id=5103
CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Ocak 08, 2008, 10:36:54 ÖÖ »

Yaw hastasıyım bu adamın bea

LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Ocak 08, 2008, 11:14:25 ÖÖ »

Çok başarılı, çok etkileyici bir çalışma... Yalnız bir Green Beret hastası olarak müziği pek çıkaramadım ya müziği unuttum yeniden dinlemem lazım, ya da bayağ değişmiş

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: