Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trDiğer Nostaljik BilgisayarlarAtariAtari - GenelAtari 800xl kaset /Kronik oyun yükleme sorunu
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Atari 800xl kaset /Kronik oyun yükleme sorunu  (Okunma Sayısı 4456 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« : Aralık 16, 2018, 21:24:26 ÖS »

Oyun yüklerken; Ne üfleyip masayı oynatınca self servis menüsü hatası ne, counteri 010 getirmediğinden self servis hatası nede uzun süre bekleyip kasedin sonuna gelirken yükleme hatası ilk defa karşılastım
Kemal kaan hocama atari 800xl denerken ve data portunu kontrol için summer games oyununu yükleyim dedim ve oyun kasedi üstüne müzik çekmişler.

Cengiz Demir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 16, 2018, 21:26:54 ÖS »

800 XL'de Bounty Bob yüklenirken, odaya girmezdik. Titreşimden dolayı yükleme hatası vermesin diye Kahkaha

abacus
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 17, 2018, 07:49:55 ÖÖ »

Oyun kasedi üzerine müzik değil de, tam tersini yapmıştık 30 yıl evvel..  Oyun yüklenirken Michael Jackson dinliyorduk
izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Aralık 17, 2018, 09:46:34 ÖÖ »

ben ilk atari xl sahibi olduğumda şehir efsanesi sanıyordum
üfleyince self test hatası verdi cihaz dataset ya sese yada titreşime
duyarlı

800 XL'de Bounty Bob yüklenirken, odaya girmezdik. Titreşimden dolayı yükleme hatası vermesin diye Kahkaha

izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Aralık 17, 2018, 09:46:50 ÖÖ »

en orjinali bu olmuş

Oyun kasedi üzerine müzik değil de, tam tersini yapmıştık 30 yıl evvel..  Oyun yüklenirken Michael Jackson dinliyorduk

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: