Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Paypal ile ödeme sorunu  (Okunma Sayısı 26129 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Metallic
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Eylül 22, 2019, 12:25:19 ÖS »

İyiymiş =)  Ben çekiniyorum proxy kullanmadan login olmaya, doğrulama falan isterse sakata gelirim iyi olmaz.
Alpyre
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #46 : Eylül 22, 2019, 12:43:42 ÖS »

Alpyre
Billing address'te bir adres seçili değil, ondan olabilir mi? Settings simgesine tıklayarak Account bölümünde bir adres ekleyip, billing adress olarak onu seçerek dene bakalım.

Billing address kart hesaba bağlandıktan sonra giriliyor. Hesabımda zaten iki USA adresi halihazırda girili.

EDIT: Bunların web arayüzü bozuk yahu! Sayfayı yenileyince Billing Address'ler doldu. Ama şimdi de...

"We're sorry. We're not able to process your request right now. Please try again later."

...diyor.
« Son Düzenleme: Eylül 22, 2019, 13:15:32 ÖS Gönderen: Alpyre » Logged

Alper
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #47 : Kasım 07, 2019, 14:20:00 ÖS »

Aylar/yıllar sonra bugün ebay'dan aldığım bir ürünü paypal ile ödemek zorunda kaldım. Eskiden paypal hesabın olmasa da, paypal üzerinden kartla ödeme yapılabiliyordu... Öyle bir seçenek çıkmadı... Bende proxy ile bağlanıp, ABD'de bir adres girerek yeni paypal oluşturdum. Garanti Bank. Sanal kartı kart olarak girdim...Ödemeyi de biraz önce yaptım...Bu fake Paypal'e girdiğimde mobil no'yu istiyor / onu nasıl aşarım bir araştırayım Kahkaha ama biraz uğraştırsa da ödeme yaptım... Ne boş işlerle uğraşıyor, nelerle mutlu oluyoruz hale bak...

appiah4
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Kasım 07, 2019, 14:54:08 ÖS »

Aylar/yıllar sonra bugün ebay'dan aldığım bir ürünü paypal ile ödemek zorunda kaldım. Eskiden paypal hesabın olmasa da, paypal üzerinden kartla ödeme yapılabiliyordu... Öyle bir seçenek çıkmadı... Bende proxy ile bağlanıp, ABD'de bir adres girerek yeni paypal oluşturdum. Garanti Bank. Sanal kartı kart olarak girdim...Ödemeyi de biraz önce yaptım...Bu fake Paypal'e girdiğimde mobil no'yu istiyor / onu nasıl aşarım bir araştırayım Kahkaha ama biraz uğraştırsa da ödeme yaptım... Ne boş işlerle uğraşıyor, nelerle mutlu oluyoruz hale bak...

Sadece SMS yönlendirme yapan çok ucuz mobil hat abonelikleri var..

Retronautics: Retro bilgisayar, donanım ve proje galerim.
LW3D
Yönetici

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #49 : Kasım 07, 2019, 16:24:24 ÖS »

Teşekkürler appiah4. İnşallah paketim kazasız belasız gelsin de, ardından SMS onaylama işine bakacağım.

Simon (Özay Turay)
Yönetici

Commodore Forever

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #50 : Kasım 07, 2019, 16:26:45 ÖS »

Çok ucuzları bilmiyorum ama bedava olanlar eskiden çalışıyordu ama sonradan bloklandılar maalesef. Çalıştığını bildiğin bir örnek verebilir misin?

https://retrodergi.com - https://e-turay.com - https://karizmawow.e-turay.com

Retro: Commodore 64, Amiga 500, Amiga 1200
Retromsu: Wii, XBox360, XBox, PS3 Slim, PS2 FAT, PS1, PS Vita, Nintendo 3DS, Nintendo 2DS
atakantas
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Kasım 07, 2019, 16:37:33 ÖS »

Slm,

Böyle bir örnek var.

https://www.unitedworldtelecom.com/features/sms-forwarding/

Çok ucuzları bilmiyorum ama bedava olanlar eskiden çalışıyordu ama sonradan bloklandılar maalesef. Çalıştığını bildiğin bir örnek verebilir misin?

AMIGA 1200 | GVP A1230 TURBO+ JAWS II | 20 MB RAM | INDIVISION AGA MK2CR | 3.9 ROM | 32 GB CF
AMIGA 500 | VAMPIRE V500 V2+ | GOTEK | 2 MB CHIPRAM | HDMI520 |
C64 BREADBIN | 1071 CRT| 1541 | IRQHACK64
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Kasım 07, 2019, 21:03:34 ÖS »

US paypal telefon no istiyor evet ama girmezsen kapana kadar sorun yok. kapanana kadar diyorum maalesef zira SSN ve taranmış kimlik dokümanı da isteyecekler. Veremezsen kapatacaklar hesabını. Hesabın kapandığında kullandığın kredi kartrı numarası da banlanacak bilgine...

O yüzden boşuna telefon sms servisi vs ile uğraşma

En temizi samimi tanıdık birisi varsa (kanka akraba vs) ona kendi bilgileri ile gerçek adres ile avrupada hesap açtırmak. elemanın paypal'ı varsa bile sorun değil bir başka hesap açabilir.

Benim US hesabı patlattıklarından sonra ingilterede yaşayan abime hesap açtırdım. her bilgi gerçek. sadece kullandığım kart benim. benim kartı ikinci kart olarak tanıttık. yani önce abimin kartı ile hesabı verify ettirdik. sonra ben kendi kredi kartımı tanımladım.

Metallic
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Kasım 08, 2019, 10:57:44 ÖÖ »

Kötü haber, benim US Paypal hesabı giriş yapılamaz hale geldi. Bir bakayım şuna hala çalışıyor mu diye hesaba proxy kullanarak giriş yapayım derken, güvenlik nedeniyle şifrenin sıfırlanmasını istedi. Şifreyi sıfırlarken iki seçenek var, email ve telefon. Email'i seçtim ve gönderdiği doğrulama kodunu girdim, ardından yeni şifremi yazdım. Ama sonra tek seçenek olarak ekrana telefon doğrulaması geldi. Onu seçmeden tekrar hesaba giriş yapayım dedim, yine güvenlik nedeniyle şifrenin sıfırlanmasını istedi. Şifreyi tekrar sıfırlamaya çalışınca email ile gelen doğrulama kodunu girince artık yeni şifreyi gir falan demeden doğrudan tek seçenek halinde telefon doğrulaması istedi. Telefon doğrulamasını tıklayınca hesaba kaydedilmiş olan telefon numarasını arıyor ve ekranda gösterdiği dört basamaklı kodu telefonunuzda tuşlayın diyor. Sonuçta hesaba giriş yapamaz hale geldim. Henüz Ebay'den alacak bir şeyim olmadığı için ödemeyi Paypal ile yapabiliyor muyum bilmiyorum, belki hala çalışıyordur.
LW3D
Yönetici

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #54 : Ekim 20, 2020, 21:17:44 ÖS »

Paypal ile ilgili başka bir kampanya yapmışlar... Çıkmamış candan ümit kesilmez misali, bir şansımızı deneyelim... 5-10 saniyenizi almaz...

Paypal geri gelsin kampanyası

AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #55 : Ekim 20, 2020, 22:09:18 ÖS »

Ben imzaladım. Bence 2021 de gelecekler Kahkaha

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
metaone
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Ekim 20, 2020, 23:30:15 ÖS »

Keşke geri gelse ... Ancak eskiden birçok satıcı (özellikele ebay'de) Türkiye'ye gönderim yapmıyordu geçmişte, bu durum daha iyiye de gitmeyecektir diye tahmin ediyorum.

freedom
Uzman

Retro allows me to be free.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #57 : Ekim 20, 2020, 23:49:44 ÖS »

Doviz 20TL olduğunda gelir. O zamanda bir ise yaramaz. Simdi de pek farklı değil ya. Simdi gelse sevinebilecekmiyiz.

ozkano
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #58 : Ekim 21, 2020, 06:42:27 ÖÖ »

paypal usa de açtığım fake hesapta param var bloke oldugundan sadece hesabıma girip bakabiliyorum ama herhangi bir harcamaya yada para transferine izin vermiyor, parayı nasıl alabilirim herhangi bi fikri olan var mı

A500,A500+,A600,A1000,A1200,A2000,A3000,A4000,CDTV,CD32,A1,MacMini,R2HV,C64,48K,Ps,Ps2,Ps3
Xbox,Xbox360,Nes,Snes,N64,N64Ique,Gamecube,Wii,PcEngine,PcEngineGT,PcEngineDUO,TurboGrafx,NeoGeoAES
NeogeoCD,NeoGeoMVS,NeoGeoPocket,MegaDrive,SegaCD,MultiMega,Saturn,Dreamcast,Jaguar,Lynx,Cps1
Cps2,System11
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Ekim 21, 2020, 11:00:49 ÖÖ »

paypal usa de açtığım fake hesapta param var bloke oldugundan sadece hesabıma girip bakabiliyorum ama herhangi bir harcamaya yada para transferine izin vermiyor, parayı nasıl alabilirim herhangi bi fikri olan var mı

Bende de durum aynı... 2 sene önce 180 gün sonra paranızı nasıl alacağınıza dair bir mail gönderecez deyip beni geri püskürtmüşlerdi...

2 senedir ben de bön bön bakıyorum Kahkaha

Çağrı merkezine defalarca mesaj bıraktım geri dönen yok. Bir iki defa telefon etmeyi denedim otomatik cevaplama prosedürünü aşamadım...

Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: