Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetEn son hangi ürünü aldınız - II
Sayfa: 1 ... 49 50 [51]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: En son hangi ürünü aldınız - II  (Okunma Sayısı 88507 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Levent (Lvnt)
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #750 : Mart 02, 2020, 03:36:10 ÖÖ »

@blackturk: şimdi visual c++ öğrenin kitabı harika. O kitap ile inanılmaz keyifli vakitler geçirdim. 16-bit windows programlama konusu o zamanlar canımı sıkıyordu gerçi ama şu sıralar çok daha ilginç bir hale geldi.

O kitabın visual c++ 6.0 için olanı da var ama bana karmaşık gelmişti, o karmaşa karşılığında ekstradan ne elde edeceğimi de pek anlamamıştım

İyi günlerde kullanın

Use the brute force, Luke
Voltron
Uzman

それはどういう意味ですか?知りません。

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #751 : Mart 02, 2020, 09:59:39 ÖÖ »

@blackturk: şimdi visual c++ öğrenin kitabı harika. O kitap ile inanılmaz keyifli vakitler geçirdim. 16-bit windows programlama konusu o zamanlar canımı sıkıyordu gerçi ama şu sıralar çok daha ilginç bir hale geldi.

O kitabın visual c++ 6.0 için olanı da var ama bana karmaşık gelmişti, o karmaşa karşılığında ekstradan ne elde edeceğimi de pek anlamamıştım

İyi günlerde kullanın

Sırf Msvc 1.0 veriyor diye almıştım Ama kitapta kullanılan Türkçe çok tatlıdır. Arkadaş sınıflar, dost canlısı sınıflar, sınıflar arası yakın akraba ilişkileri vs...

> General failure reading drive A:<br /><br />> Who\'s General Failure and why is he reading my disk?
Sayfa: 1 ... 49 50 [51]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: