Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriHaber ve DuyurularODTÜ Geex Oyun ve Eğlence Fuarındayız! (9-10 Mart 2019)
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: ODTÜ Geex Oyun ve Eğlence Fuarındayız! (9-10 Mart 2019)  (Okunma Sayısı 3521 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
onursapci
Uzman

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Mart 10, 2019, 12:40:17 ÖS »

Farkımızın farkında gençlik tebrikler tekrardan

C64 ve A500 gerisi teferruat
roboticmehdi
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Mart 10, 2019, 16:48:42 ÖS »

Cok iyi 
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is better than

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #47 : Mart 11, 2019, 18:50:06 ÖS »

Bu arada ben genç kardeşimiz @Kirbysaur'a teşekkür ederim. Ankara GEEX oyun fuarında yanyana beraber çalıştık. Çok genç bir arkdaşımız ben tanıştığımıza çok memnun oldum. İnşallah gelecekte yazılım veya donanım üzerine gelecek teknolojiler için güzel projeler ve fikirler geliştirir. Retro güzel ama geleceği şahibeli biraz Sevgiler.

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | HDMI-520
AMIGA 1200 | 8GB CF  | 3.1 ROM | 8 MB RAM | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | Pi1541 | 1084 S
Kirbysaur
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Mart 11, 2019, 21:59:18 ÖS »

Bu arada ben genç kardeşimiz @Kirbysaur'a teşekkür ederim. Ankara GEEX oyun fuarında yanyana beraber çalıştık. Çok genç bir arkdaşımız ben tanıştığımıza çok memnun oldum. İnşallah gelecekte yazılım veya donanım üzerine gelecek teknolojiler için güzel projeler ve fikirler geliştirir. Retro güzel ama geleceği şahibeli biraz Sevgiler.

Asıl ben teşekkür ederim Eşref abi, sizin gibi güzel insanlarla beraber böyle bir organizasyonda olmak çok güzel bir şeydi çok güzel bilgi alışverişleri yaptık. Umarım güzel bir üniversiteye gidip foruma 18 yaş üzeri bir birey olarak devam edebilirim Bir dahaki buluşmalarda görüşmek dileğiyle.

Nintendoyla alakalı her şey - ATARI 800XL - SNES - Super Famicom - N64

Retro elektronik tamirleri.
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: