Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetMagic Eraser vb. İle tecrübesi olan varmı?
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Magic Eraser vb. İle tecrübesi olan varmı?  (Okunma Sayısı 2415 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mrmojorisin
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Nisan 13, 2022, 21:08:59 ÖS »

Bilemiyorum. Yaşayarak görücez. Kafasına göre istediği gibi istediği kadar takılsın. Bizden yana sınır yok.
Foxbat
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Nisan 13, 2022, 21:12:24 ÖS »

Bilemiyorum. Yaşayarak görücez. Kafasına göre istediği gibi istediği kadar takılsın. Bizden yana sınır yok.
Anladım teşekkürler
Voltron
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Nisan 13, 2022, 22:53:50 ÖS »

Ben simdilik kalem vermiyorum eline, henuz 9 aylik gozune agzina goturebilir. Pek de kalem sevecek gibi degil. Koyuyorum onune C64u saatlerce oynuyor klavyesiyle. 

Ps2’deki cizikleri bence silmenin en iyi yolu, mesela 240 grit ile baslayip 2500 grit ile bitecek bir kac kat temiz zimpara ve arkasina ince ince katlar halinde ve her kat arasi yarim saat bekleyerek atilacak kaliteli sprey boya. Tabi tum kasaya uygulamak gerekli. Hatta gercegine en yakini olmasini istersen, parlak ve mat yuzeylere ayri boya daha iyi olur. Zimpara yerine magic pad lerden kullanirsan cizik almak icin bir suru pad kullanmak gerekebilir.
« Son Düzenleme: Nisan 13, 2022, 23:00:40 ÖS Gönderen: Voltron » Logged

Metal grupları çok bağırıyor. haklıyken haksız duruma düşüyorlar...
Foxbat
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Nisan 14, 2022, 16:18:36 ÖS »

Ben simdilik kalem vermiyorum eline, henuz 9 aylik gozune agzina goturebilir. Pek de kalem sevecek gibi degil. Koyuyorum onune C64u saatlerce oynuyor klavyesiyle. 

Ps2’deki cizikleri bence silmenin en iyi yolu, mesela 240 grit ile baslayip 2500 grit ile bitecek bir kac kat temiz zimpara ve arkasina ince ince katlar halinde ve her kat arasi yarim saat bekleyerek atilacak kaliteli sprey boya. Tabi tum kasaya uygulamak gerekli. Hatta gercegine en yakini olmasini istersen, parlak ve mat yuzeylere ayri boya daha iyi olur. Zimpara yerine magic pad lerden kullanirsan cizik almak icin bir suru pad kullanmak gerekebilir.

Anladım ama boyayacağım için orijinaldeki gibi olamayacak sonucunda bunu da pek istemiyorum açıkcası başka bir fikri olan var mı ? Yine de öneri için teşekkürler bir de bende c64 klavyesi ile oyniyabilirmiyim Kahkaha
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: