Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Here Comes a New Üye  (Okunma Sayısı 17253 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
daily.hero
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Mart 20, 2019, 15:14:01 ÖS »

Teveccühün. İzmir'e yolun düşüyorsa imkanları yoklarız. Saygılar.
Arada Karşıyaka'da oturan kardeşimi ziyarete geliyorum. Karşılıklı müsaitlik durumuna göre görüşmek üzere.

Foruma tekrar hoş geldin.
Çok teşekkürler eemiroglu84. Hoş bulduk.

Hoş geldin Hikayeni keyifle okudum.
Çok teşekkürler Fero, ben de kendi arcade projeni okurken çok keyif almıştım Hoş bulduk.

Hoşgeldin.

Tüm spot ışıkları üzerine çevrildi, ben olsam mahçup olurdum biraz...

Tez elden 100 mesaja ulaşman dileğiyle, taktikleri AmigaEsref'ten alabilirsin

Hoş bulduk witchdoctor Böylesine güzel bir karşılama beni mutlu ettiği kadar utandırdı da. Saatte 5 mesajdan hiç uyumadan 3 ayda Gökhan abiyi yakalıyorum, hesapladım, hedefim yüksek  Kahkaha

daily.hero
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mart 20, 2019, 15:44:50 ÖS »

Alıntı
O değil de "love is better than" demiş kalmışsın açıklar mısın Kimse de sormamış bugüne kadar
Koşulsuz sevmek. Yani kısaca sevmek bunlardan daha iyi demeye getiriyorum.
Birgün siteye üye olursam "love is beter than ne?" diye soracaktım sana. Oğuzhan benden hızlı çıktı ne de olsa aynı sektördeniz Muhabbetin benim tanışma mesajımda yer alması daha da özel oldu. Bu arada düşüncen Matrix+Back to the Future+Interstellar sentezi bir film gibi adeta Kahkaha

AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #32 : Mart 20, 2019, 18:04:20 ÖS »

Teşekkür ederim daily.hero bende açıkçası. Açtığın bu güzel başlığı saptırdım diye üzülüyordum. Konu konuyu açıyor 2 seneden fazla oldu foruma üye olalı neredeyse o günden beridir yazımı değiştirmedim soru bu başlığa denk geldi

En azından böyle düşünmen yüreğime biraz su serpti teşekkür ederim.
Alıntı
Bu arada düşüncen Matrix+Back to the Future+Interstellar sentezi bir film gibi adeta Kahkaha
Tespitler çok yerinde abi Zaten mekanizmamız böyle çalışıyor dışarıdan aldığımız bilgileri işliyoruz ve buna inanıyoruz bu bizi kör ediyor. Düşüncelerimde bana ait değil O yüzden bilimin perspektifini tercih ediyorum.

Oğuzhan kardeşimin sorusunu elimden geldiğince samimi bir dille yazmaya çalıştım ondan biraz garip oldu yoksa sevgi her şey değil mi? der geçerdim . Tekrar saollasın

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
daily.hero
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Mart 21, 2019, 12:54:39 ÖS »

Rica ederim Eşref, sohbetin kalanına yüzyüze devam edeceğimizden emin olabilirsin Bu arada sevgi bir para birimi olsaydı ikimiz de ayrı ayrı Delorean'lerimizle uçarak Ankara buluşmasına giderdik Kahkaha

Theoden (CYON4D)
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #34 : Kasım 07, 2019, 11:17:41 ÖÖ »

Merhabalar Anıl, foruma yeni üye olduğum için anca şuan yazıyorum.
Ben de big box PC oyun hayranıyım. DOS, Windows(95-98) ve 3dfx dönemlerine çok büyük ilgim var. Bu tip şeylere ilgi duyan insanlarla tanışmak her zaman büyük bir keyif.

sertacarslan
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Kasım 09, 2019, 21:29:42 ÖS »

Alıntı
O değil de "love is better than" demiş kalmışsın açıklar mısın Kimse de sormamış bugüne kadar
Eyvah bir mesaj daha. Sonumu getirecek bu mesajlar Kahkaha

Açıklayayım abi. Aslında hiç bir zaman var olmadığımızı düşünüyorum. Bir yazılım gibi sanal bir ortamda olduğumuzu, ışıktan hızlı hareket edemediğimiz içinde gerçeklik kavramını kıramadığımızı düşünüyorum. Bundan kaynaklıdır ki yaptığım her işin boş olduğunu düşünüyorum. Bir düşlesene zamanda ileri geri gidebiliriz yani herşey olmuş bitmiş Biz arkadan geliyoruz. Yetişemiyoruz var olduğumuzu sanıyoruz. Tabi bu kafamdaki dünya Yani ben öyle olduğunu varsayıyorum.

Bana göre yaşadığımızı düşündüğümüz bu ortamda. Bunu kırmak için bir hamle yapmıyorsak. ( Kast ettiğim bilimsel araştırmalar. Ruhani boyutlar hala suistimale açık geliyor bana yani bedenden mi ayrılıyoruz yoksa bilinç altına mı kayıyoruz şüpheli bence.)

O zaman yapabileceğimiz en iyi ikinci hamle şu olabilir diyorum. Koşulsuz sevmek. Yani kısaca sevmek bunlardan daha iyi demeye getiriyorum. Bu eşyadan, bu tabiattan bu sanallıktan artık adına her nedenirse Bu arada sabahladım çok yorgunum cümleyi umarım düzgün yazabilmişimdir.

(Beynim ve fiziğim el verirse ileride 1. hamle için gereken adımları atmak istiyorum. En büyük hayalim. Misal evreni iten karanlık enerji sentezlenirse. Evreni genişlettiğine göre anti yerçekimi özelliğine sahip olabilir. O Delorean Uçacak!! Kahkaha Sevgiler )

Yazdıklarınızı sanırım anladım
Anti-graviton daha önce bulunur ve o Delorean'ın uçtuğunu biz bile görebiliriz muhtemelen

Sinclair ZX Spectrum 128k +2 -> PC
sertacarslan
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Kasım 09, 2019, 21:44:16 ÖS »

Anıl bey hoşgeldiniz
Yazdıklarınızla bizlere de anılarızı yaşattınız. Beni ayrıca Adana yıllarıma; çocukluğuma ve gençliğime götürdünüz, çok teşekkürler..

Sinclair ZX Spectrum 128k +2 -> PC
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #37 : Kasım 09, 2019, 22:05:43 ÖS »

Alıntı
Yazdıklarınızı sanırım anladım
Anti-graviton daha önce bulunur ve o Delorean'ın uçtuğunu biz bile görebiliriz muhtemelen

Yüksek ihtimalle bulundu bu. Etrafta uçanların çoğuda bizim yaptığımız araçlar olabilir. (UFO'lar yani) Ben teknolojinin yaşanılandan 100 yıl daha ileride olduğunu düşünüyorum şuan.

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
daily.hero
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Kasım 09, 2019, 22:30:44 ÖS »

Merhabalar Anıl, foruma yeni üye olduğum için anca şuan yazıyorum.
Ben de big box PC oyun hayranıyım. DOS, Windows(95-98) ve 3dfx dönemlerine çok büyük ilgim var. Bu tip şeylere ilgi duyan insanlarla tanışmak her zaman büyük bir keyif.

Merhabalar, üye olur olmaz yazdığınız için teşekkür ederim Big boxlar hatta 90lar birçoğumuz kalbinde yaşıyor. Ben de memnun oldum. İzmir'de veya Ankara buluşmasında tanışmak üzere

Anıl bey hoşgeldiniz
Yazdıklarınızla bizlere de anılarızı yaşattınız. Beni ayrıca Adana yıllarıma; çocukluğuma ve gençliğime götürdünüz, çok teşekkürler..

Ne mutlu bana ozaman, ben teşekkür ederim. Tanışma mesajı biraz eski ama farklılıklar güzeldir

düşünüyorum şuan.

İlker başkan bir "Kışa Merhaba" Ankara buluşması yapsa da tanışsak artık sevgili Eşref

Theoden (CYON4D)
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #39 : Kasım 09, 2019, 23:41:15 ÖS »

Merhabalar, üye olur olmaz yazdığınız için teşekkür ederim Big boxlar hatta 90lar birçoğumuz kalbinde yaşıyor. Ben de memnun oldum. İzmir'de veya Ankara buluşmasında tanışmak üzere

Buluşmaya katılmayı çok isterim
« Son Düzenleme: Kasım 09, 2019, 23:43:00 ÖS Gönderen: Theoden » Logged

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: