Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trAmigaAmiga DonanımGotek cihazını hard disk gibi kullanamıyormuyuz?
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Gotek cihazını hard disk gibi kullanamıyormuyuz?  (Okunma Sayısı 171 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SouLPoWer87
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 14, 2019, 00:21:24 ÖÖ »

Merhabalar Pascal ve basic’te yazdığım programları kaydetmek istediğimde disk full yazısı ile karşılaşıyorum yani sadece o anki program disketi takılı gibi görüyor ben save as yaptığımda yaptığım işi kaydetmek için gotek’in içinde bi klasor gibi bi yol gösterip oraya kaydedemezmiyim harddisk gibi kullanamıyormuyuz yani bu konuda bilgi sahibi birilerinin benide aydınlatması dileğiyle şimdiden hepinize teşekkürler 😅

İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir. İnsan imkansızın da ötesine gidebilir..

+90'lar da çocuk olmak..
+Commodore Amiga Aşkı
+Jay Miner
+Paula
+Agnus
+Denise
Simon (Özay Turay)
Genel Yönetici

Commodore Forever

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2019, 00:28:44 ÖÖ »

Gotek'in disket sürücü emülatörü olduğunun farkındasın değil mi? Kahkaha

Şaka bir yana boş bir disket mount edip kayıt edeceğin zaman ona geçebilirsin.

http://www.retrodergi.com - http://www.e-turay.com

Retro: Commodore 64, Amiga 500, Amiga 1200
Retromsu: Wii, XBox360, XBox, PS3 Slim, PS2 FAT, PS1, PSP Slim, Nintendo DS Lite
SouLPoWer87
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2019, 01:24:25 ÖÖ »

Amiga ile 25 sene sonra yeniden buluştuk gotek denilen zımbırtı zaten o zamanlar yoktu onun da acemisiyiz Özay abi cehaletimizi mazur gör  boş disket 💾 fikri de hiç aklıma gelmedi valla ne yalan söyleyeyim  Kahkaha ama akıl akıldan üstündür deyip foruma bi yazayım dedim ve her zamanki gibi gerekli bilgiye siz değerli Commodore.gen.tr ailesinden ulaştık çok şükür 😅 Tekrar teşekkürler abi saygılar..

İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir. İnsan imkansızın da ötesine gidebilir..

+90'lar da çocuk olmak..
+Commodore Amiga Aşkı
+Jay Miner
+Paula
+Agnus
+Denise
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: