Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeElimdeki Dergi CD'lerini Upload Ettim
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Elimdeki Dergi CD'lerini Upload Ettim  (Okunma Sayısı 48863 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Temmuz 03, 2021, 16:38:00 ÖS »

bu CD'leri upload ettiğiniz için teşekkürler. Dün akşam ikisini de indirdim. Devamını da sabırsızlıkla bekliyoruz inşallah.
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #76 : Temmuz 05, 2021, 17:27:22 ÖS »

CD Magazine PC World 21 ve PC World CD Magazine 29 isimli CD'leri de upload etmeniz mümkün mü acaba?
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Temmuz 10, 2021, 16:20:41 ÖS »

Bende de epeyce CD-DVD mevcut, bu tarz bir çalışma için eğer devam ediyorsa ben de gönderebilirim isterseniz, yoksa çürüyüp yok olacaklar
elinizde chip dergisinin şubat 1999'a ait CD'si mevcut mu acaba?
egemenk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #78 : Temmuz 11, 2021, 03:28:59 ÖÖ »

PC World CD-Magazine 21: https://archive.org/details/PCWorldCDMag21
PC World CD-Magazine 29: https://archive.org/details/PCWorldCDMag29
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Temmuz 11, 2021, 15:17:48 ÖS »

çok teşekkürler zahmet oldu
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #80 : Temmuz 13, 2021, 01:23:55 ÖÖ »

bir de PC World dergisinin bir CD'si daha vardı. CD'yi çalıştırdığımız zaman Bilge Adam tanıtımı çıkıyordu. Hatta tanıtım müziğinin ismi de "ATB - 9PM (Till I Come) - HQ" idi. Hatta içinde de Tomb Raider oyununun demosu vardı. Acaba o CD elinizde mevcut mu acaba? Eğer mevcutsa upload edebilir misiniz? Bir de CHIP ŞUBAT 1999 CD'Sİ.
egemenk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Temmuz 13, 2021, 02:21:52 ÖÖ »

Rica ederim, ne demek. İstenen CD'leri böyle parça parça yüklüyorum ama genişçe bir vakit bulduğumda elimdekilerin hepsi olmasa da çoğunu eritmeyi planlıyorum.

bir de PC World dergisinin bir CD'si daha vardı. CD'yi çalıştırdığımız zaman Bilge Adam tanıtımı çıkıyordu. Hatta tanıtım müziğinin ismi de "ATB - 9PM (Till I Come) - HQ" idi. Hatta içinde de Tomb Raider oyununun demosu vardı. Acaba o CD elinizde mevcut mu acaba? Eğer mevcutsa upload edebilir misiniz? Bir de CHIP ŞUBAT 1999 CD'Sİ.
Dediğiniz şekilde hatırladığım bir CD yok ama elimdekilerin kapağında 'Bilge Adam' veya 'Tomb Raider' yazan var mı diye bir bakarım. Chip Şubat 1999 bende yok, nightfall arkadaşımızın gönderdiği CD'lerde de yok malesef. Elinde olan varsa yollayabilir
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Temmuz 18, 2021, 01:24:03 ÖÖ »

Rica ederim, ne demek. İstenen CD'leri böyle parça parça yüklüyorum ama genişçe bir vakit bulduğumda elimdekilerin hepsi olmasa da çoğunu eritmeyi planlıyorum.

Dediğiniz şekilde hatırladığım bir CD yok ama elimdekilerin kapağında 'Bilge Adam' veya 'Tomb Raider' yazan var mı diye bir bakarım. Chip Şubat 1999 bende yok, nightfall arkadaşımızın gönderdiği CD'lerde de yok malesef. Elinde olan varsa yollayabilir

Resimdeki CD'lerden siz de mevcut mudur acaba? Bir de Level ve Chip dergi cd'lerinin de sitenizde olmayanlarını yükleyebilir misiniz?
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #83 : Temmuz 30, 2021, 00:15:13 ÖÖ »

Yüklediğiniz CD'ler için teşekkürler gerçekten zahmet oldu
egemenk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #84 : Ağustos 01, 2021, 17:06:02 ÖS »

Bekleyen tüm CD'lerin yüklemesini tamamladım.

https://archive.org/details/@egememenka

Bu proje için vakit ayıran, CD koleksiyonunu gönderip bizlerle paylaşan @nightfall arkadaşımıza çok teşekkürler. Ayrıca katkılarından dolayı @LW3D Gökhan abi'ye de çok teşekkür ederim.

Elinde dergi CD'leri olan arkadaşlar için de çağrım devam ediyor; CD'leri bana yollayın, özenle imajlayıp size geri yollayayım, arşiv büyüsün
Musti82
Üye

Death from Above

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #85 : Ağustos 04, 2021, 16:00:53 ÖS »

Çok teşekkürler Egemen bey. Bende Level Dergisinin 2000 Haziran-2004 Eylül CDleri ve PC gamer CD leri vardı ama attım. Şimdi özlüyorum onları.Demoları alıp internet cafelerde oynamak bile ne güzel bir duyguydu o zamanlar.Hey gidi günler.Şimdi gerçi tam sürümlerini bulup oynuyoruz ama o dergi CD lerinin yerini hiç bir şey tutmuyor.Ben daha önce dergi disketlerini hatırlarım.
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #86 : Ekim 29, 2021, 15:30:11 ÖS »

Bekleyen tüm CD'lerin yüklemesini tamamladım.

https://archive.org/details/@egememenka

Bu proje için vakit ayıran, CD koleksiyonunu gönderip bizlerle paylaşan @nightfall arkadaşımıza çok teşekkürler. Ayrıca katkılarından dolayı @LW3D Gökhan abi'ye de çok teşekkür ederim.

Elinde dergi CD'leri olan arkadaşlar için de çağrım devam ediyor; CD'leri bana yollayın, özenle imajlayıp size geri yollayayım, arşiv büyüsün
elinizde gezi dergisinin 1998 cd'leri de mevcut mu acaba?
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #87 : Aralık 08, 2021, 21:50:26 ÖS »

Elinde 3.Boyut firmasının 1997 yılında piyasaya sürdüğü Ansiklopedi isimli CD olan var mı arkadaşlar? Yıllardır arıyorum bulamadım bir türlü. (Amacım arşiv yapmak)
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #88 : Şubat 06, 2022, 19:41:43 ÖS »

https://kutuphane.irmak.k12.tr/yordam/?p=1&dil=0&fq[]=kunyeYayinTarihi_str:%221997%22&fq[]=kunyeSekilKN_str%3A%2205%22&demirbas=0715

Arkadaşlar yukarıdaki linkteki CD'yi almak istiyorum ama kütüphane kuralları gereği CD'yi dışarıya çıkartmıyorlar maalesef. Acaba bu CD'ye ulaşmanın başka bir yolu var mı? 2006 yılından beri arıyorum bulamadım hala başka bir yerde de yok. LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN BU CD BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ!!!
feuer
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #89 : Şubat 07, 2022, 01:03:20 ÖÖ »

Emeğinize sağlık, 3.boyutun Türk tarihi ve Coğrafyası ile ilgili cdleri vardı bende.
2005 yılında birine hediye etmiştim.
Ansiklopediyi bilmiyorum.
Bu bahsettiklerimden varsa online olarak ben de indirmek isterim.
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: