Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Acımasız oyunlar  (Okunma Sayısı 1160 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Levent (Lvnt)
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Nisan 23, 2020, 23:11:02 ÖS »

@agathon: meseleyi deşmek istemezdim, yazdığım yeterliydi. Keşke meseleyi hiç de kastetmediğim kişisel düzeye taşımasaydınız

Burada göz göre göre rastgele yorum yapan ben değilim ki insanlara karşı dikkatsiz olduğum için kusurlu duruma düşmüş olayım. Hata mı yaptınız? olur nedir yani? görmemişim dersiniz geçersiniz. Hatta ben olsam ya pardon der sırıtma işareti falan koyardım. Mesele kapanırdı.

Diğer taraftan burada meseleyi kendi üzerime almadığım, herkese karşı yapılmış bir kusuru eleştirdiğime dikkatinizi çekerim. Ne olacak yani çok mu önemlidir birşey söylemişim ve anlaşılmamış falan? Hayır. Mesele karşı tarafın söylediğini dikkate almaz durumuna düşmektir. Bakın yine kasıtlı yapılmıştır demiyorum. Bu gerçekten çok önemli birşeydir çünkü birisi bunu kazara yaparsa arkasından fırsat deyip on kişi kasıtlı yapar. Bencilliği, yanlışları kabartıp çoğaltmanın çok romantik gösterildiği bir zamandayız maalesef. Velhasıl böyle kusurlarda çıkarsınız ve kişi kastetmeden biraz da kızarak öğüt verirsiniz. Düzgün insan da hatasını anlar susar. Aynı duruma düşebilecek durumda olan diğer bazılarına da ders olur yapmazlar. Kişisel intikamınızı almasanız da olur, hatta faydalıdır, üstüne sizi karizmatik gösterir. Ama yanlışı düzeltmek topluma karşı görevimizdir.

@agathon: size tavsiyem, cevap yazmayın
« Son Düzenleme: Nisan 23, 2020, 23:16:00 ÖS Gönderen: Levent (Lvnt) » Logged

Use the brute force, Luke
agathon
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Nisan 24, 2020, 10:13:51 ÖÖ »

Yanlışı düzelttiğiniz için teşekkür ederim. Kendi adıma yazdığınızı farketmediğimi, yanlış bilgi vermiş olabileceğimi zaten söyledim. Yazdığım şeyler birine zarar verir nitelikte olsaydı özür de dilemem gerekirdi. Buraya kadar sizle hem fikirim.

Sizden ayrıldığım nokta, ister kişisel ister genele yazmış olun "bunu yazan arkadaşlar insan içine çıkacaksa" şeklinde başlayan usblunuzun yanlış olduğuydu. Ne yazık ki bunu anlatamamışım.

astalavista
Deneyimli

Amiga Is My Girl

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Nisan 24, 2020, 12:12:49 ÖS »

Benim korku ve acımasızlık deyince aklıma Phantasmagoria,Space Ace ve Dragons Lair geliyor.Bu oyunları oynamaya tahammülüm yok.Görünce bile midem bulanıyor.Başlığını da açmıştım daha önce.

https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=17903.0

-Popülizm karşıtı çaylak retrocu.
-Anti Nintendo.
-Sonuna kadar Commodore.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: