Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıOyun KonsollarıBleemSync Yükleme Sorunu - PlayStation Classic
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: BleemSync Yükleme Sorunu - PlayStation Classic  (Okunma Sayısı 384 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HkRecai
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Eylül 09, 2019, 16:17:06 ÖS »

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Şimdilik 8gb ile işimi görüyorum. Yalnız şu dikkatimi çekti; raspberry pi 3 ile aynı oyunları oynadığım zaman, oyunların Raspberry'de ps classic'göre daha güzel göründüğünü fark ettim.

Oda bişey mi, SNES Classic PS1 oyunlarını PS classicden bile iyi oynatıyor muş, denemedim youtube'ın yalancısıyım.
pofpor
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #16 : Eylül 09, 2019, 18:36:00 ÖS »

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Şimdilik 8gb ile işimi görüyorum. Yalnız şu dikkatimi çekti; raspberry pi 3 ile aynı oyunları oynadığım zaman, oyunların Raspberry'de ps classic'göre daha güzel göründüğünü fark ettim.

Oda bişey mi, SNES Classic PS1 oyunlarını PS classicden bile iyi oynatıyor muş, denemedim youtube'ın yalancısıyım.

Video ve yorumlara bakınca öyle görünüyor.  Demek ki milletin Sony’i eleştirdiği kadar varmış.

Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: