Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trCommodoreCommodore DonanımCOMMODORE 64 MULTI KERNAL KARTUŞ
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: COMMODORE 64 MULTI KERNAL KARTUŞ  (Okunma Sayısı 650 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
fort_apocalypse
Uzman

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #15 : Eylül 13, 2019, 13:01:39 ÖS »

Teşekkürler. Hem çok güzel baskı çıkmış hem de usta işi bir işçilik var... Dün itibariyle günlük kullanmaya başladım bile Pratik oldu böyle.

Ütü ile çift taraflı baskıda ne kadar özen gösterseniz de sorun teşkil etmeyecek seviyede kayma olabiliyor, ama prototip baskı için çok hızlı sonuçların alınabildiği bir yöntem olması açısından oldukça verimli buluyorum.

8li Kernal paketi için tekrar teşekkürler.

Güle güle kullanın.  
« Son Düzenleme: Eylül 13, 2019, 13:08:26 ÖS Gönderen: fort_apocalypse » Logged

Metallic
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Eylül 13, 2019, 14:28:30 ÖS »

fort_apocalypse
Eline sağlık, eli ütü tutanlar için güzel bir pcb çizimi daha hazırlamışsın =)  Şu kartuşa giden kablo olayını çözmek için kartuş portunda boş bir kontak aradım, ama bulamadım. Olsaydı 6510'un pin28 /HIRAM sinyalini oradan kartuşa verelim, pcb üzerinde onun yolunu da çiziver diyecektim. O kablodan kurtuluş yok gibi görünüyor, kurtulmak isteyenler Easy Flash 3 alsınlar artık =)
fort_apocalypse
Uzman

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #17 : Eylül 13, 2019, 14:32:23 ÖS »

fort_apocalypse
Eline sağlık, eli ütü tutanlar için güzel bir pcb çizimi daha hazırlamışsın =)  Şu kartuşa giden kablo olayını çözmek için kartuş portunda boş bir kontak aradım, ama bulamadım. Olsaydı 6510'un pin28 /HIRAM sinyalini oradan kartuşa verelim, pcb üzerinde onun yolunu da çiziver diyecektim. O kablodan kurtuluş yok gibi görünüyor, kurtulmak isteyenler Easy Flash 3 alsınlar artık =)

İyi düşünmüşsünüz, benim aklıma gelmemişti. Belki bir gün o kabloyu da çözeriz.

Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: