Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trCommodoreCommodore Genelyeni klibimiz( Son bir kez) yayında iyi seyirler
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: yeni klibimiz( Son bir kez) yayında iyi seyirler  (Okunma Sayısı 1816 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gokhan Ozkan
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 16, 2019, 08:50:01 ÖÖ »

Emeğine sağlık. Çok güzel olmuş.
fort_apocalypse
Uzman

Oturalım evimizde, hastalık yayılmasın.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #16 : Aralık 21, 2019, 17:31:58 ÖS »

29'Bini geçti, biraz el atalım 30.000 olsun. Kesinlikle daha üst sıraları hakediyor.

https://youtu.be/gREI9_R0u4s

Oturalım evimizde, hastalık yayılmasın....
onursapci
Uzman

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Aralık 21, 2019, 19:14:55 ÖS »

Çok haklısın Sinan abi .konuyu dağıtmadan bir şey de demeden edemeyeceğim. Kemal kutudan yattığım Kaya yi dinlemezseniz büyük eksik olur bence .müthiş bir yorum. Sesi müthiş kullanıyor dikkatli dinleyin
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2019, 19:18:42 ÖS Gönderen: onursapci » Logged

C64 ve A500 gerisi teferruat
kemalkutlu
Üye

RETRO-ROCKER

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Aralık 22, 2019, 17:17:19 ÖS »

teşekkürler onur bey Sinan abi ve mesaj yazan beğenen tüm arkadaşlarıma güzel gidiyor izlenme sayısı giderek yükseliyor uma6rız dahada iyi olur temennimiz otuzbeşbine dayandık an itibariyle https://youtu.be/gREI9_R0u4s
erhanakt
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Aralık 24, 2019, 21:50:59 ÖS »

Sesinizle mixerde fazla mı oynadınız? Yani kendimi çok birşey gibi görmüyorum bu ses olayında ama sesin o vücuttan o tonlamalarla çıkmayacakmış gibi bir his uyandı bende. Açıkçası pek de bugüne kadar yanıldığımı da söyleyemeyeceğim. Umarım yanılıyorumdur.

Başarılar...
fort_apocalypse
Uzman

Oturalım evimizde, hastalık yayılmasın.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #20 : Aralık 24, 2019, 22:31:12 ÖS »

Sesinizle mixerde fazla mı oynadınız? Yani kendimi çok birşey gibi görmüyorum bu ses olayında ama sesin o vücuttan o tonlamalarla çıkmayacakmış gibi bir his uyandı bende. Açıkçası pek de bugüne kadar yanıldığımı da söyleyemeyeceğim. Umarım yanılıyorumdur.

Başarılar...

Kemal Kutlu'nun sesinden şüpheniz varsa youtube'da "KEMAL KUTLU" aratın, onlarca videosu var, seneler önce yapılmış kayıtlar, canlı konser kayıtları var, biraz dinleyin. Araştırmadan insanları suçlamayın.
İnsanlar sözleriyle ve yaptıklarıyla aslında kendi aklındakileri anlatırmış.

Oturalım evimizde, hastalık yayılmasın....
erhanakt
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Aralık 24, 2019, 22:42:54 ÖS »

Başarılar...

Kemal Kutlu'nun sesinden şüpheniz varsa youtube'da "KEMAL KUTLU" aratın, onlarca videosu var, seneler önce yapılmış kayıtlar, canlı konser kayıtları var, biraz dinleyin. Araştırmadan insanları suçlamayın.
İnsanlar sözleriyle ve yaptıklarıyla aslında kendi aklındakileri anlatırmış.

Ne yapıp ne yapamayacağima siz karar verecek değilsiniz. Burası bir forum sitesi. Hakaret etmediğim sürece istediğimi yazmakta özgürüm. Ben bir yorum yaptım, yorum yapılmasını istemeyen birinin buraya başlık açmaması gerekir.

Fikir benim, yorum benim. Size ne?
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: