Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trAmigaAmiga YazılımItaly World Cup 1990 (Maradonalı-Gullitli Efsane Amiga Oyunu)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Italy World Cup 1990 (Maradonalı-Gullitli Efsane Amiga Oyunu)  (Okunma Sayısı 2744 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
peraspera95
Ziyaretçi
« : Ekim 17, 2019, 06:15:46 ÖÖ »

Bir çok Amiga kullanıcısının oynadığı bir oyundur Italy World Cup 90.Aylardır açmadığım Amiga 500 ü uykum kaçıncı bir açayım dedim.İlk elimin gittiği oyun bu oldu.Gerek kompleks olmayan oynanışı gerek gözü yormayan renk paleti ve üstüne Maradona da olunca(piksel bile olsa) her Amigacının futbol oyunu dendiğinde saydığı oyunlardan biri haline gelmiş durumda.Dünya Kupası modunu oynarken savelerinizi diskete yapıyor oluşunuz insana nerden nereye dedirtiyor.Başka seven veya anısı olan varsa paylaşırsa memnun olurum

peraspera95
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ekim 17, 2019, 06:21:28 ÖÖ »

Not Olarak:Maradona mı Messi mi sorusunun daha var olmadığı dönemde tek bir seçenek vardı.Benim için hala öyle.Kendine Alkol-Sigara vs ile ziyan etmeseydi ve daha uzun ve verimli oynayabilseydi Maradona şuan bile en büyük olarak anılabilirdi.Ama günümüzün antrenman ve displin anlayışında Maradona ve Socrates gibi hayalcilere ve kötü çocuklara yer yok maalesef.
ozgur106
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 17, 2019, 15:58:38 ÖS »

Bu oyunda arkadaş beni sürekli yeniyordu bir gün disketi camdan bahçeye atmıştım ne güzel günlerdi....

Commodore ve Amiga Dergisi Oyun Yazarı.

C64 Mini, A500 Mini, Playstation Classic, Playstation 2, Playstation 5
onursapci
Uzman

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 17, 2019, 16:52:40 ÖS »

İtaly 90 i Commodore 64 te oynardim
İyi eğlenceler Uğur

C64 ve A500 gerisi teferruat
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır