Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Jamma Slot Yapımı  (Okunma Sayısı 6307 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
acalitos
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 29, 2019, 13:22:39 ÖS »

Evet şimdilik model hazır bu v1 denebilir denemeler doğrultusunda buradan siz değerli arkadaşlarımla tecrübelerimi paylaşacagım.Pin olarak 2 adet birleştirerek pcı slotundaki pinleri kullanma niyetindeyim bakalım nasıl çözümler çıkartacağız.

* Part1.JPG (69.44 KB, 1107x589 - Görüntüleme: 497 kez.)
acalitos
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 29, 2019, 23:32:34 ÖS »

Evet çalışmam devam etmekte sonuçlar başarılı.Pinleri famiclon bir cihazdan kullandım bu cihazların ölüleri ile dolu nede olsa ortalık 50 60 deneme yaptım tak, çıkart bir problem olmadı her seferinde ilk denemedeki gibi pürüzsüz bir sinyal sesi aldım.Çalışmam bittiğinde bir güncelleme daha yapacağım ilk çizimimdeki hataları düzelttim.

* 1.jpg (261.4 KB, 1200x1600 - Görüntüleme: 494 kez.)
« Son Düzenleme: Aralık 29, 2019, 23:40:49 ÖS Gönderen: acalitos » Logged
HkRecai
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 31, 2019, 00:35:47 ÖÖ »

Elinize sağlık, gideri olan bir proje, arcade makinası olan bu kadar kişi varken kaç gündür cevap yazan olmamış ilginç doğrusu, böyle projelere cevap verip yapanı motive etmek yeni projelere kapı açar. Herkese selamlar.
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Aralık 31, 2019, 22:55:09 ÖS »

Projeyi tam anlamadığımdan devamını takip edeyim dedim... Çoğu kişi de büyük ihtimalle ne olacağını takip etmek istemiş olabilir. Çünkü Jamma soketine ulaşmak çok zor değil. Emeğine sağlık... Ama emin olamadığımdan bir şeyler yazamamıştım... Kendi üretimimiz her zaman değerli önemli... kolay gelsin.

ercanersoy
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2020, 06:37:54 ÖÖ »

Güzel fikir. Ellerinize sağlık.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: