Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetNintendo 95 yaşındaki nineye Gameboy hediye etmiş
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Nintendo 95 yaşındaki nineye Gameboy hediye etmiş  (Okunma Sayısı 766 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
egemur
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Mart 10, 2020, 02:16:41 ÖÖ »

Nintendo genel olarak son yıllarda sevmediğim bir firma halini almıştı. Bir çok konuda tabiri caizse huysuzluk yapan bir firma. Ama geçtiğimiz günlerde çok güzel bir işe imza atmışlar. Japonya’da Gameboy’u ile tetris oynayan bir ninemizin Gameboy’u bozulmuş ve tamir ettirecek yer bulamamışlar. Ninemizin torunu Nintendo’ya yazı yazmalarını önermiş. Ninemiz kendi el yazısı ile kaleme aldığı mektupta Gameboy’un tamirini istemiş. Bir hafta sonra gelen mesajda artık tamir imkanının yedek parça olmadığı için yapılamayacağı ancak yeni bir Gameboy gönderdiklerini belirtmişler. Bana pr gibi gelse de çok ilginç ve eğlenceli bir haber geldi bana. 

Acaba depolarında daha kaç tane gameboy vardır.  Kahkaha

https://gizmodo.com/nintendo-cracked-open-its-secret-game-boy-stash-to-help-1841905783

Commodore 64/64c - 1541 Ultimate+ - Ultimate 64 Elite
Amiga 500 - Gotek Floppy Drive
cinar
Deneyimli

>>>CD32<<<

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 10, 2020, 03:00:13 ÖÖ »

Demek ki bir yerlerde Nos deposu var adamların. Bulunsa ne ltd ed makineler çıkar kim bilir.

Aradıklarım | Satılıklar
C64C SwinSid IRQHack
IIgs ROM03
A4000 RevB Acill Buster9 16+2RAM
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Mart 10, 2020, 09:18:05 ÖÖ »

95 yaşında nine o ekranı nasıl görebiliyormuş yahu. Ben göremiyorum. Bari backlit olan bir model verselermiş.

Remzi
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Mart 10, 2020, 16:41:13 ÖS »

Okuyunca mutlu eden,icini isitan,insanlik olmemis be dedirten uydurma haberlerden birisi bence.
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is better than

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Mart 10, 2020, 18:03:36 ÖS »

95 yaşında nine o ekranı nasıl görebiliyormuş yahu. Ben göremiyorum. Bari backlit olan bir model verselermiş.
Aynen Kahkaha maşallah o yaşta görüyorsa nine daha gider

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM
AMIGA 1200 | 8GB CF  | 3.1 ROM | 8 MB RAM | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | Pizero1541 | 64K CUPCAKE-CART | 1084 S
egemur
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 10, 2020, 18:52:54 ÖS »

Nene o kadar oynamış ki ezbere bile yapıyor olabilir. Artık alışırsınız da karaltıyı bile anlarsınız ya. 😊 Şaka bir yana bana da uydurma haber gibi geldi ama olsun. Uydurma olsun canım Türkiye’mde de böyle haberler çıksın. 80 yaşındaki nineye Commodore 64 verildi. David Midnight Magic tilt oynuyormuş sürekli diye.

Commodore 64/64c - 1541 Ultimate+ - Ultimate 64 Elite
Amiga 500 - Gotek Floppy Drive
Cimihendriks
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #6 : Mart 10, 2020, 18:55:56 ÖS »

Japonlar böyle şeylere önem veren insanlar, gerçek olsa da şaşırmam ama Nintendo'ya son zamanlarda ben de çok kırgınım

Alacağın bir kaç nefes, hiç düşündün mü?
Ne kalacak senden, hiç düşündün mü?
Bir cansız vücudun, o da çürür toprak olur gider.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: