Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trCommodoreCommodore DonanımC64C'nin SID işlemcisi işi bıraktı....
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: C64C'nin SID işlemcisi işi bıraktı....  (Okunma Sayısı 7471 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #15 : Ocak 18, 2020, 11:48:19 ÖÖ »

Board'u değiştirerek te, sorunu çözebilirsin.. sana uzun board gerekiyor Kahkaha

-8bitlik izafiyet teorisi

Barış Yeni
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ocak 18, 2020, 17:35:02 ÖS »

Yok olay karışık değil, 6581 yanlış çip diye yazdığım halde ciddiye almayan iki görüş var:
- sorunu adaptöründen
- kopan bacak lehimlenirse tamir edilebilir

Bacağı onarınca tak bakalım düzeliyor mu, olmuyorsa adaptörü değiştirerek dene bir de. Vardır bir bildikleri, denemek lazım. Zaten yeterince takmışsın, denemek için takınca toptan gidecek değil.

merhaba metallic, denedim ancak olmadı. müzikte bazı sesler eksik hala. uzun zamandır breadbini kullanıyordum. bu cihazı doğru düzgün kullanmamıştım.
Barış Yeni
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ocak 18, 2020, 17:37:08 ÖS »

Board'u değiştirerek te, sorunu çözebilirsin.. sana uzun board gerekiyor Kahkaha

-8bitlik izafiyet teorisi

Bakış açısı diyorsun yani Gökhan abi..

Metallic
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ocak 18, 2020, 18:05:22 ÖS »

merhaba metallic, denedim ancak olmadı. müzikte bazı sesler eksik hala. uzun zamandır breadbini kullanıyordum. bu cihazı doğru düzgün kullanmamıştım.

Merhaba Barış. Adaptörü değiştirince düzelmedi yani, düzelseydi ben iki kelimeyle sorunu çözerim böyle diyecekti birisi =)  Sonuç hakkında bilgi verdiğin için teşekkürler.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: