Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trCommodoreCommodore GenelC64C Anakartı Ekmek Kasanın İçine Monte Edilebilir Mi?
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: C64C Anakartı Ekmek Kasanın İçine Monte Edilebilir Mi?  (Okunma Sayısı 2875 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
peraspera95
Ziyaretçi
« : Ocak 25, 2020, 19:05:04 ÖS »

Uygunluk konusunda bi başlık açıp danışmak istedim.Ölçüleri ve çalışma prensibi açısından bu mümkün mü?Teşekkürler
Voltron
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 25, 2020, 19:22:30 ÖS »

Evet hepsi edilebilir. Uyumsuzluk cikartacak tek nokta C kasanin klavye metalleri olacaktir. C kasada kalin anakarta bu metal destekleri uydurmak ya da 3d uygun ayak yapmak cozebilir.

Metal grupları çok bağırıyor. haklıyken haksız duruma düşüyorlar...
peraspera95
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 25, 2020, 20:30:25 ÖS »

Evet hepsi edilebilir. Uyumsuzluk cikartacak tek nokta C kasanin klavye metalleri olacaktir. C kasada kalin anakarta bu metal destekleri uydurmak ya da 3d uygun ayak yapmak cozebilir.
Son soru.Cehaletimin kusuruna bakmayın lütfen.Klavye metalsiz çalışır mı?Klavye metali olmazsa olmaz mıdır?Haftasonu faaliyeti yapıyorum kendimce.Sorumun sebebi budur.Tekrardan teşekkür ederim.
Voltron
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ocak 25, 2020, 23:52:47 ÖS »

Metalsiz calisir tabi ama klavyeyi bir sekilde yukari sabitlemek gerekli en azindan yoksa boarda baski yapar ve sallanir buyuk ihtimalle. Belki cift tarafli bantla ust kasaya sabitlenebilir ama breadbinlerdeki gibi.

Metal grupları çok bağırıyor. haklıyken haksız duruma düşüyorlar...
peraspera95
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 26, 2020, 14:27:14 ÖS »

Teşekkür ederim.İşlemi sorunsuz hallettim
mertuckan
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2020, 07:38:23 ÖÖ »

https://www.thingiverse.com/thing:1561772
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: