Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetBir adet fare tıklamasının önemi ve verdiği büyük haz
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Bir adet fare tıklamasının önemi ve verdiği büyük haz  (Okunma Sayısı 392 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HkRecai
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 10, 2020, 01:16:21 ÖÖ »

Yaklaşık 6 aydır iş değişikliği sebebiyle yeni bir ofis arkadaşı ile çalışıyordum. Yeni bok çukuru çalışma arkadaşım TC kanunlarında suç olan bir alışkanlığını ofiste yapıyordu. Ara ara uyarıyorum sigigit işine bak gibi cevaplar alıyorum. Ha öylemi iki üç resmini çekip mailin alıcı kısmına genel müdür adını yazdıktan sonra o gönder butonu öyle adrenalin yüklü bir buton oluyor ki anlatamam. Sonuç itibariyle arkadaş bir tüy tanesi gibi uçtu gitti.

knighTeen87
Deneyimli

SNK ve Dragon Quest Hastası

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Şubat 10, 2020, 08:29:08 ÖÖ »

Yaklaşık 6 aydır iş değişikliği sebebiyle yeni bir ofis arkadaşı ile çalışıyordum. Yeni bok çukuru çalışma arkadaşım TC kanunlarında suç olan bir alışkanlığını ofiste yapıyordu. Ara ara uyarıyorum sigigit işine bak gibi cevaplar alıyorum. Ha öylemi iki üç resmini çekip mailin alıcı kısmına genel müdür adını yazdıktan sonra o gönder butonu öyle adrenalin yüklü bir buton oluyor ki anlatamam. Sonuç itibariyle arkadaş bir tüy tanesi gibi uçtu gitti.

Ne yapıyordu merak ettim cidden?

cdemir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 10, 2020, 11:53:15 ÖÖ »

Aslında iş kanuna göre; belkide çoğumuz tazminatsiz fesih gerektirecek ihlaller yapıyoruz.

İş yeri mailinizi; atıyorum gittigidiyora üye olmak için kullanıdınız ve ordan bir mail geldi. Bu bile işten atılma sebebiymiş..

Astalavista Retro Gaming
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 10, 2020, 13:17:49 ÖS »

Her ne olursa olsun birini ispiyonlamak bana doğru gelmiyor.Yine de siz bilirsiniz.

Amiga 500-1702 Monitor
C64-Breadbin-Irqhack64
Atari 800-Vestel MSX
Levent (Lvnt)
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 10, 2020, 14:41:44 ÖS »

Haksız iken bile iş arkadaşına küfür edebilen birisi (nasıl bir cüret?)... bir anlaşmazlık olduğunda... kendisini bir şekilde haklı bir konuma getirebilirse (ki getirir)... konunun üstüne üstüne de giderse (gider)... acaba insanın başına ne çoraplar örer?

Belirgin bir şekilde yanlış işler yapmaktan çekinmezler, cüretkardırlar, üstlerine gidildiğinde inanılmaz çirkefleşirler, haklı çıkmayı da iyi becerirler. Bunlara psikopat falan deniyor herhalde bilmiyorum ama kafaları bu tarz şeylerde çok iyi çalışır

Böyleleriyle karşılaşmamış olabileceklere naçizane tavsiyem çok dikkatli olmalarıdır

« Son Düzenleme: Şubat 10, 2020, 14:55:13 ÖS Gönderen: Levent (Lvnt) » Logged

Use the brute force, Luke
amstrader
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 10, 2020, 16:34:53 ÖS »

Aslında iş kanuna göre; belkide çoğumuz tazminatsiz fesih gerektirecek ihlaller yapıyoruz.

İş yeri mailinizi; atıyorum gittigidiyora üye olmak için kullanıdınız ve ordan bir mail geldi. Bu bile işten atılma sebebiymiş..

Bu hiç mantıklı gelmedi. Bu hesabı ben açmadım deseniz ne yapıyor şirket? Nasıl ispatlıyorlar?
cdemir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Şubat 10, 2020, 17:45:23 ÖS »

Bu hiç mantıklı gelmedi. Bu hesabı ben açmadım deseniz ne yapıyor şirket? Nasıl ispatlıyorlar?

Sanırım işyeri bilgisayarından işlem yapıldığında tesbiti zor olmaz.. Yada yaptığınız alışverişler incelendiğinde, atıyorum alışveriş sitesi bile olmasa bile üye olduğunuz yer ile işyeri mailinizle yaptığınız iletisimlerden vb..

Daha buna benzer bir sürü incik cincik sebepler vardı okuduğum yazıda. Ohaa demiştim okuyunca. 

Cimihendriks
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Şubat 10, 2020, 17:50:53 ÖS »

Ne yapıyordu acaba?

Ben de bunu ispiyonlamak olarak görmüyorum, öyle insan tipleri var ki herhangi bir merhamet göstermenizde sizin başınızı çok büyük keyifle yakar.

Alacağın bir kaç nefes, hiç düşündün mü?
Ne kalacak senden, hiç düşündün mü?
Bir cansız vücudun, o da çürür toprak olur gider.
Warhelmet
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #8 : Şubat 10, 2020, 18:03:12 ÖS »

Valla ben de merak ettim şimdi Kahkaha

1973 Üsküdar doğumlu. Amstrad, ZX Spectrum, C-64, Amiga kullanmış sonra PC'ye geçmiş şanslı kesimden.
http://www.gamer-market.com
ibo1973
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Şubat 10, 2020, 18:25:59 ÖS »

davranış çok doğru asla ispiyon değil bu davranış hem yanlış yola düşen kişiye doğru yola girmeye ikna edici bir yol hemde kendisini bu tarz kötü davranıştan uzak tutma adına çok doğru bir karar.

esas ben şunu çok yanlış buluyorum herkeze eyvallah etmek bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı çok yanlış.

Eşimin videolarını çektiği youtube yemek tarifleri kanalımız
http://www.youtube.com/channel/UCWeURdgKjzxe9490Pb5KTPA?view_as=subscriber
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: