Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıArcade Sistemler (Moderatör: yavuzg)[Mod-Hack] CRT TV RGB SCART Mod/Hack
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: [Mod-Hack] CRT TV RGB SCART Mod/Hack  (Okunma Sayısı 10874 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Fatih Yıldırım
Deneyimli

Haşmetmeabları, Efendiniz ve Lordunuz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Mart 03, 2020, 00:51:33 ÖÖ »

Yazık olmuş, ya bende vardı bi tane 14" RGB destekli CRT, piyasada inanılmaz yaygınken neden bu kadar kasıyorsunuz ki Kahkaha

Edit: Bir dahaki mesajımı atmadan önce son mesajın tarihine bakacağım. Hortlattık galiba Kahkaha

Bu TV'yi 10" ve standart rafa sığacak büyüklükte olduğu için tercih etmiştim. Küçük fazla yer kaplamayan ufak bir köşe yapacaktım kendime. Ama olmadı ve forumdan bir dostumuza hediye ettim.

Ve yazık da olmadı. Tek ihtiyacı TV'yi uyumlu bir kumanda ile video moduna geçirmekmiş. Video moduna geçince csync de RGB'ye gelmiş. Forumdan kimsenin aklına gelmedi. Tabii ki bu TV artık hediye ettiğim kişiye ait. Sonuçta sorunu da çözdüğü için hakkıdır.

Forumdaki İndirme Linkleri
http://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=13992

Do not use the multi tap with the multi tap inserted in the multi tap slot.
sad_face05
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Mart 03, 2020, 11:24:51 ÖÖ »

Bozuldu dememiş miydiniz? O yuzden yazik oldu demistim. Her neyse kendine yeni bir ev edinmiş

Original Famicom (AV Modlu), AV Famicom, NES (NTSC), Sega MegaDrive 2 (60Hz Modlu), N64 Crystal Blue (NTSC, RGB Modlu), Wii (GC Uyumlu), PS3 (CECHA), SONY PVM 20L2

P3 1ghz / Asus P3V4X / 256MB RAM / Voodoo3 3000 / 40GB HDD

XP 2500+ 1.83ghz / Asus A7V8X-X / 3x512MB RAM / Radeon 9800 PRO / 400GB
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: